Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: II Artur II w 04 Listopada 2014, 23:41:15 czas Polski
-
Witam szanowne grono :-)
Nazywam się Artur, pochodzę z Legnicy i amatorsko zacząłem
dłubać w drewnie :-) Jestem nieuleczalnie chory, ciągle bym kupował jakieś
nowe narzędzia więc myślę że w Waszym gronie znajdę równie zakręconych
jak ja :-D
-
Witaj! Ważne, żeby te nowe narzędzia pracowały...
-
Witam.
Widzę że choroba nie tylko mnie dopadła i szybko się rozprzestrzenia:)
Tylko uważaj bo ta choroba źle działa na żony.
Z każdym nowo przywiezionym przezemnie sprzętem moja żona dostaje coraz większej wścieklizny ;D ;D
-
Witaj i działaj działaj;)
-
Jestem nieuleczalnie chory, ciągle bym kupował jakieś
nowe narzędzia
A na co jesteś chory? :D
narzędzi nigdy dość ale jest taki moment że chce się pracować prawie tylko piłą i dłutem :D
Pozdrawiam,
-
Czyżby już epidemia? ;D
-
Witam :) i zdrowia życzę ;) żebyś był silny jak dąb! :P
-
Witamy na Domidrewno :)
a tak w ogóle to... ja pochodzę z Legnicy :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witaj;)
Działaj :)
Ucz się :)