Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Arek w 11 Listopada 2014, 17:55:31 czas Polski
-
Witam udało mi się dziś wykonać taki o to wieszak do przedpokoju,trochę mało zdjęć zrobiłem podczas pracy bo mało miałem czasu(bo aby dziś wolne było).A więc najpierw rysowanie na desce ,potem wyrzynarką powycinałem wyrysowane elementy i nie zrobiłem zdjęcia tych uszu i noska,ale wszyscy raczej wiedzą o co biega.Potem szlifowanie ,klejenie i na koniec kołeczki na ubrania,noi oczywiście malowanie ;)
-
fajny gapcio wieszak
jak oczy robione ?
-
Bomba!
W sam raz do domku myśliwskiego. ;)
"+"
-
Te kołeczki (wieszaki) wg mnie trochę za cienkie - ale całość zabawna :)
-
Oczy zaadoptowane ze starej maskotki,a kołki są z jesiona 15mm grubości myślę że wystarczą-ale to czas pokaże,Dzięki za tak szybkie zainteresowanie się ;D ;)
-
hmmm 15 mm
to powinno wystarczyc ,
chociaz jak Amigorg napisal to tez zaczelem miec obawy
-
Za długie i mogły być trochę pod kątem by gruby płaszcz się nie zesunął . wytrzymałość kołka dobra .
-
Zabawny wieszak.
Dorobiłbym kulki na końcach "patyków". Nic się nie zsunie a lepiej będzie się wieszało.
-
Pomysł dobry z tym by nie były za duże , bo ciężko przechodzi ucho od garderoby
-
Świetna robota plus w 100% zasłużony
-
Z cyklu: nie bądź łosiem zrób sobie własnego ;)
-
Niezły. Wystarczy wtrysnąć piankę montażową między wręgi, po stwardnieniu ładnie wyprofilować, powlec pluszem i łoś jak ta lala. :D