Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pawel-26.85 w 14 Listopada 2014, 19:44:55 czas Polski
-
witam wszystkich jestem Paweł. Stolarz Paweł, 29 lat na karku.w stolarstwie od uczęszczania do szkoły tj. już jakieś 13lat. pracuje w niewielkim ale dobrze i nowocześnie wyposażonym zakładzie, produkcja okien, drzwi, schodów. prywatnie także stolarstwo ogrodowe i meblowe. Organizuje powoli swój warsztat. Na forum od niedawna ale na pewno tu będę zaglądał ze względu na to że choć czlowiek może byc doświadczony to w tym miejscu zawsze czegoś się jeszcze nauczy. polecam DiD. Pozdrawiam
-
Witam Cię Pawle :)
Oj podszkolisz się na pewno , doświadczenia nigdy dość ;D
-
Witam i ja
-
Witam, zawodowców u nas mniejszość, każdy się przyda :)
-
Witam :)
-
Witaj :)
-
Powitać
-
Witam :)