Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pawel-26.85 w 14 Listopada 2014, 19:44:55 czas Polski

Tytuł: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: pawel-26.85 w 14 Listopada 2014, 19:44:55 czas Polski
witam wszystkich jestem Paweł. Stolarz Paweł, 29 lat na karku.w stolarstwie od uczęszczania do szkoły tj. już jakieś 13lat. pracuje w niewielkim ale dobrze i nowocześnie wyposażonym zakładzie, produkcja okien, drzwi, schodów. prywatnie także stolarstwo ogrodowe i meblowe. Organizuje powoli swój warsztat. Na forum od niedawna ale na pewno tu będę zaglądał ze względu na to że choć czlowiek może byc doświadczony to w tym miejscu zawsze czegoś się jeszcze nauczy. polecam DiD. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: robson w 14 Listopada 2014, 20:32:01 czas Polski
Witam Cię Pawle :)
Oj podszkolisz się na pewno , doświadczenia nigdy dość  ;D 
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: konradk1k w 14 Listopada 2014, 20:49:55 czas Polski
Witam i ja
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 14 Listopada 2014, 21:06:26 czas Polski
Witam, zawodowców u nas mniejszość, każdy się przyda :)
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 15 Listopada 2014, 23:52:15 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Klo w 16 Listopada 2014, 07:46:15 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Karol Kolanowski - KK Make w 16 Listopada 2014, 10:31:01 czas Polski
Powitać
Tytuł: Odp: witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: sebacmielow w 16 Listopada 2014, 10:31:39 czas Polski
Witam :)