Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: wiking10 w 15 Listopada 2014, 22:15:03 czas Polski
-
Witam serdecznie.
Dlaczego u Was? Bo nowy i niedoświadczony nie jest tylko przedmiotem kpinek i podśmie...jek niby zaawansowanych.
Dłubanie w drewnie zaczęło się od renowacji kilku starych mebli znalezionych ''na wichurze''. Teraz tylko dla przyjemności ale ciągle się uczę.
Z wykształcenia technik i filolog, pracuję jako filolog ;D
Czasem dam w zęby sandałowi lub zębatemu, czasem po polach z white'sami latami. No i only jeep ;D
Panowie, jesteście kopalnią inspiracji i dobrych rad. I dlatego szacun.
Pozd.
-
Czasem dam w zęby sandałowi lub zębatemu, czasem po polach z white'sami latami. No i only jeep
Witaj :)
Możesz rozwinąć ,bo dumam,dumam,i nic ,może pora późna ???
-
Witaj. mnie się wydaje, że kolega jest jeepnięty, czyli maniak 4x4, jeep, offroad itd. Co do reszty też nie wiem.
-
Już wyjaśniam - sandacz, szczupak, white's spectra v3, tm 808.
Pozdr.
-
Witaj
-
Witaj - szanujmy pasjonatów wszelkiej maści. Powodzenia :)