Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: wiking10 w 15 Listopada 2014, 22:15:03 czas Polski

Tytuł: leszczu wita i dziękuje za inspiracje
Wiadomość wysłana przez: wiking10 w 15 Listopada 2014, 22:15:03 czas Polski
Witam serdecznie.
Dlaczego u Was? Bo nowy i niedoświadczony nie jest tylko przedmiotem kpinek i podśmie...jek niby zaawansowanych.
Dłubanie w drewnie zaczęło się od renowacji kilku starych mebli znalezionych ''na wichurze''. Teraz tylko dla przyjemności ale ciągle się uczę.
Z wykształcenia technik i filolog, pracuję jako filolog ;D
Czasem dam w zęby sandałowi lub zębatemu, czasem po polach z white'sami latami. No i only jeep ;D
Panowie, jesteście kopalnią inspiracji i dobrych rad. I dlatego szacun.
Pozd.
Tytuł: Odp: leszczu wita i dziękuje za inspiracje
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 15 Listopada 2014, 23:46:20 czas Polski
Czasem dam w zęby sandałowi lub zębatemu, czasem po polach z white'sami latami. No i only jeep

Witaj :)
Możesz rozwinąć ,bo dumam,dumam,i nic ,może pora późna ???
Tytuł: Odp: leszczu wita i dziękuje za inspiracje
Wiadomość wysłana przez: Marcin M w 16 Listopada 2014, 09:59:12 czas Polski
Witaj. mnie się wydaje, że kolega jest jeepnięty, czyli maniak 4x4, jeep, offroad itd. Co do reszty też nie wiem.
Tytuł: Odp: leszczu wita i dziękuje za inspiracje
Wiadomość wysłana przez: wiking10 w 16 Listopada 2014, 10:20:38 czas Polski
Już wyjaśniam - sandacz, szczupak, white's spectra v3, tm 808.
Pozdr.
Tytuł: Odp: leszczu wita i dziękuje za inspiracje
Wiadomość wysłana przez: Karol Kolanowski - KK Make w 16 Listopada 2014, 10:35:33 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: leszczu wita i dziękuje za inspiracje
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 16 Listopada 2014, 10:54:51 czas Polski
Witaj - szanujmy pasjonatów wszelkiej maści. Powodzenia :)