Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: colt19 w 17 Listopada 2014, 14:08:35 czas Polski
-
Witam wszystkich serdecznie :) Zaczynam zabawę z drewnem, więc myślę ze to forum będzie idealne do podzielenia się swoją pracą, a także uzyskaniem jakieś pomocy. Krystian
-
Cześć. :)
-
Siema :)
-
Witam i ja. Jeśli to nie tajemnica to napisz czym się zajmujesz na codzień i skąd nadajesz.
Powodzenia
-
Witaj i powodzenia! :)
-
Witaj :) a pomocnych ludzi u nas dostatek :)
-
Witaj. Dobrze trafiłeś, tu o pomoc tylko poprosić i masz pełno odpowiedzi.
-
Witaj i powodzenia :)
-
Cześć :D