Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: richard w 26 Listopada 2014, 16:11:53 czas Polski
-
Hej,
witam wszystkim na forum. Z tej strony Michał z Radomia. :)
-
Hej :)
Z tej strony Michał z Radomia. :)
Fajnie :) co cię tu przygnało, i co na co dzień porabiasz :P
-
Witaj Richard czyli Michał, powodzenia
-
Witaj
-
Richard czyli Michał
Fajnie sie to odmienia :D
Pozdrawiam i wita Cię Przemek z Grójca