Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: SSN774 w 03 Grudnia 2014, 17:30:50 czas Polski

Tytuł: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: SSN774 w 03 Grudnia 2014, 17:30:50 czas Polski
Witam,

z racji iż stary temat o tapatalku zamknięty chciałem dopytać czy tylko ja mam problem z tym czy inni userzy też tak mają/bądź jakaś funkcja nie jest włączona.
Mianowicie korzystając z innych for internetowych przez tapa dostaję powiadomienia jeśli pojawi się nowy post w interesującym mnie temacie/dziale. Z DiD niestety tak się nie dzieję, dostaje jedynie @ powiadomienia.Otwierając tapa nie ma rownież ikonki z ilością nieodczytanych postów.

Już sprawdziłem wszystkie możliwe ustawienia softu, niestety "nie odniosłem zwycięstwa".

Ktoś coś poradzi? Jarku?

Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 03 Grudnia 2014, 18:32:54 czas Polski
zrobię update pluginu i zobaczymy co będzie ;)
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: SSN774 w 03 Grudnia 2014, 19:21:03 czas Polski
Ok. Daj znac jak juz bedzie online :)
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 03 Grudnia 2014, 21:45:56 czas Polski
mnie wyskakuje push notification na iOS gdy padnie odpowiedz w interesującym (ulubionym) temacie
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: SSN774 w 03 Grudnia 2014, 21:59:10 czas Polski
mnie wyskakuje push notification na iOS gdy padnie odpowiedz w interesującym (ulubionym) temacie
Dobrze wiedziec. Dzis przy okazji wrzucilem nowego tapa ale nadal sie nie pokazuje. Jest mozliwosc oddzielnego ustawiania dla danego systemu? Bo troche dziwne skoro iphone "ma" a andek nie :-/
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: sebacmielow w 03 Grudnia 2014, 22:11:25 czas Polski
W ustawieniach musisz poszukać, ja na lumi z windowsem nawet nie mogłem odpowiedzieć dopiero po zmianie ustawień zaczęło wszystko grać łącznie z powiadomieniami.
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: SSN774 w 03 Grudnia 2014, 22:14:43 czas Polski
W ustawieniach musisz poszukać, ja na lumi z windowsem nawet nie mogłem odpowiedzieć dopiero po zmianie ustawień zaczęło wszystko grać łącznie z powiadomieniami.
Przejzalem wszystkie zakamarki lipa stad pytanie na forum. Zrobie jeszcze jeden motyw i zobaczymy
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: SSN774 w 04 Grudnia 2014, 09:08:30 czas Polski
Post pod postem ale dziala. Albo pomoglo wylaczenie powiadomien i po resecie telefonu zadzialalo, wlaczone i prosze sa :)
Tytuł: Odp: Tapatalk a powiadomienia o nowych postach
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 04 Stycznia 2015, 21:33:23 czas Polski
tapatalk to genialne narzędzie :)