Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: SSN774 w 03 Grudnia 2014, 17:30:50 czas Polski
-
Witam,
z racji iż stary temat o tapatalku zamknięty chciałem dopytać czy tylko ja mam problem z tym czy inni userzy też tak mają/bądź jakaś funkcja nie jest włączona.
Mianowicie korzystając z innych for internetowych przez tapa dostaję powiadomienia jeśli pojawi się nowy post w interesującym mnie temacie/dziale. Z DiD niestety tak się nie dzieję, dostaje jedynie @ powiadomienia.Otwierając tapa nie ma rownież ikonki z ilością nieodczytanych postów.
Już sprawdziłem wszystkie możliwe ustawienia softu, niestety "nie odniosłem zwycięstwa".
Ktoś coś poradzi? Jarku?
-
zrobię update pluginu i zobaczymy co będzie ;)
-
Ok. Daj znac jak juz bedzie online :)
-
mnie wyskakuje push notification na iOS gdy padnie odpowiedz w interesującym (ulubionym) temacie
-
mnie wyskakuje push notification na iOS gdy padnie odpowiedz w interesującym (ulubionym) temacie
Dobrze wiedziec. Dzis przy okazji wrzucilem nowego tapa ale nadal sie nie pokazuje. Jest mozliwosc oddzielnego ustawiania dla danego systemu? Bo troche dziwne skoro iphone "ma" a andek nie :-/
-
W ustawieniach musisz poszukać, ja na lumi z windowsem nawet nie mogłem odpowiedzieć dopiero po zmianie ustawień zaczęło wszystko grać łącznie z powiadomieniami.
-
W ustawieniach musisz poszukać, ja na lumi z windowsem nawet nie mogłem odpowiedzieć dopiero po zmianie ustawień zaczęło wszystko grać łącznie z powiadomieniami.
Przejzalem wszystkie zakamarki lipa stad pytanie na forum. Zrobie jeszcze jeden motyw i zobaczymy
-
Post pod postem ale dziala. Albo pomoglo wylaczenie powiadomien i po resecie telefonu zadzialalo, wlaczone i prosze sa :)
-
tapatalk to genialne narzędzie :)