Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Keleven w 10 Grudnia 2014, 20:21:38 czas Polski

Tytuł: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 10 Grudnia 2014, 20:21:38 czas Polski
Mebelki zostały wykonane z płyty laminowanej, niestety inwestorka miała skromny budżet więc nie mogłem za bardzo się wykazać ;)
Blaciki i łóżko wykonane z podwójnej płyty, fronty niestety też płyta, obrzeża pcv2, projekt własny.
Sypialnia jest bardzo malutka więc chciałem żeby było funkcjonalnie, praktycznie i estetyczne.
Czekam na wasze opinie.
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Paweł 46 w 10 Grudnia 2014, 20:42:26 czas Polski
Bardzo ładnie i estetycznie, ale mogłeś teściowej trochę drewienka za sponsorować  ;)
Teściu chyba jeszcze żyje ? Czy takie duże łoże dla kochanków teściowej  8)
Daję plus za pomysł i estetykę.
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Klo w 10 Grudnia 2014, 20:56:58 czas Polski
Łeee... Myślałem, że to będzie Madejowe łoże, a tu taki luksus. ;)

"+"
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 10 Grudnia 2014, 20:57:24 czas Polski
Żyje, żyje... ale nie chciał się dołożyć do sypialni więc teściowa powiedziała że to jej sypialnia.  ;)
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 10 Grudnia 2014, 22:59:30 czas Polski
Estetycznie. Lubię jak jest fajnie zrobiony patent na oświetlenie.
Jeśli dobrze widzę to taka mała pchełka czarna na bokach tak?

Jaki to kolor płyty?
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: MarcinW w 10 Grudnia 2014, 23:01:33 czas Polski
Wg mnie też całkiem fajnie. Z chęcią dam tez plusa ode mnie :)
Takie pytanie - czy konstrukcja łóżka i wezgłowie stanowią jedną całośc czy jak w wielu hotelach skrzynia łóżka nie ma nic wspólnego z płytą na ścianie?
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: pbaszyn w 10 Grudnia 2014, 23:14:55 czas Polski
Prosto i estetyczne, podoba mi się.
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 10 Grudnia 2014, 23:34:50 czas Polski
Chociaż z płyty ale mimo wszystko ładnie się komponuje w tym małym pokoiku. Ogólnie całość realizacji wygląda na dopieszczoną. Mnie również bardzo się podoba :)
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 10 Grudnia 2014, 23:35:27 czas Polski
Estetycznie. Lubię jak jest fajnie zrobiony patent na oświetlenie.
Jeśli dobrze widzę to taka mała pchełka czarna na bokach tak?

Jaki to kolor płyty?

Dokładnie, ta mała pchełka to włącznik + profil led z taśmą ukryty w zagłębieniu , a kolor dąb sonoma.

Wg mnie też całkiem fajnie. Z chęcią dam tez plusa ode mnie :)
Takie pytanie - czy konstrukcja łóżka i wezgłowie stanowią jedną całośc czy jak w wielu hotelach skrzynia łóżka nie ma nic wspólnego z płytą na ścianie?

Tak to jedna całość, wezgłowie jest pod delikatnym kątem.

Dzięki za plusiki
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Krzysiake w 11 Grudnia 2014, 01:08:03 czas Polski
Ponad wszystko cenię funkcjonalność i ergonomię dlatego mi taki zestaw by bardzo nie pasował. Ale pod względem estetyki to nie ma się do czego przyczepić.
Świetnie to wszystko do siebie pasuje - jak w hotelu. Bardzo lubię zastosowanie ledów bo mają bardzo długą żywotność.
Duży "+"
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: lid w 11 Grudnia 2014, 07:40:01 czas Polski
Mi od razu rzucaja się w oczy wzór laminatu - raz w poprzek, raz wzdłuż. :)
Ale ogólnie jestem na "tak" :)

Pozdrawiam Krzysztof

Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 11 Grudnia 2014, 08:07:52 czas Polski
Te wiszące szafki trochę "przytłaczają", ale rozumiem, że rzeczy gdzieś trzeba chować. Praca wygląda na staranie wykonaną i za to "+"
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 11 Grudnia 2014, 09:47:15 czas Polski
Też napoczatku miałem takie wrażenie ale jak ściana nad wezglowiem została pomalowana na ciemny brąz i doszły jakieś dodatki narzutka, poduszki itp. to już górne szafki nie przykuwają tak wzroku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: wiewiór w 11 Grudnia 2014, 11:03:51 czas Polski
Dałbym "+" gdybyś się przyłożył do fotografii, tak jak być może przyłożyłeś się do wykończenia mebelków.
Tu przy okazji apel do wszystkich, jeśli już zamieszczacie fotki to postarajcie się o dobrą jakość obrazka.
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 11 Grudnia 2014, 12:27:49 czas Polski
Wiewiór bez przesady, zdjęcia nie są złe a słuchając Twego apelu to ja już nie powinienem wysyłać żadnych zdjęć, bo fotograf ze mnie gorszy
niż stolarz( choć bardziej pasuje stolarzowaty amator) ;)
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 11 Grudnia 2014, 12:52:21 czas Polski
jeśli już zamieszczacie fotki to postarajcie się o dobrą jakość obrazka.

"Każdy orze jak może" ;D
I nie każdy ma sprzęt jak np.Studio Tata,co nie znaczy że, nie musimy się postarać ,żeby to wyglądało   :) "JAKO TAKO "znaczy po Japońsku ;D
Niestety wszyscy się uczymy stolarki,kręcenia filmów,robienia fotek,itp,itd,po prostu
Forum DomiDrewno :)
Pozdrawiam :)

Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 11 Grudnia 2014, 13:04:27 czas Polski
świetny projekt. daję plusa ;-) jednak osobiście pozostawił bym wolną przestrzeń(ściane) między szafką stojącą a wiszącą pozdrawiam
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 11 Grudnia 2014, 14:14:42 czas Polski
Niestety nie mogłem dać wolnej przestrzeni ponieważ z prawej strony idą rury CO. hmm.. nawet jakby ich tam nie było to i tak dałbym blendę tylko nieco płytszą, żeby tworzyło jedną całość.

Co do zdjęć to mam świadomość że to mega porażka, w telefonie wyglądają znośnie, jak je wrzuciłem na DiD to wyglądają fatalnie, nie mam pojęcia o co chodzi bo telefon robi fantastyczne zdjęcia.
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 11 Grudnia 2014, 18:45:21 czas Polski
Co do zdjęć to mam świadomość że to mega porażka

Przestań bo ci wlepię minusa :P
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: II Artur II w 12 Grudnia 2014, 11:21:35 czas Polski
Witajcie
Mebelki bardzo ładne ale będzie jakiś szerszy opis typu "krok po kroku" czy pozostanie już tak na gotowej prezentacji?
Tytuł: Odp: Meble do sypialni Teściowej
Wiadomość wysłana przez: pacyfic_77 w 12 Grudnia 2014, 11:55:45 czas Polski
Bardzo mi się podoba szczególnie oświetlenie :)