Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Pszczółka w 15 Grudnia 2014, 13:37:19 czas Polski

Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Pszczółka w 15 Grudnia 2014, 13:37:19 czas Polski
Witajcie Forumowicze!

Mam na imię Kamil, a nick wynika li tylko z fascynacji pszczelim światem :)
Zawitałem do Was ponieważ wkrótce, po kilku długich latach, opuszczam dużą aglomerację na rzecz polskiego dalekiego wschodu i w wyniku kilku przypadków i zbiegów okoliczności będę prowadził stolarnię. Nie mam doświadczenia, ostatnie lata przesiedziałem za biurkiem w wydawnictwie książkowym, więc teraz staram się w pocie czoła nadrabiać zaległości w temacie obróbki drewna. Im więcej się dowiaduję, tym bardziej przepełnia mnie trwoga, ale nie składam broni.
Kłaniam się wszystkim uprzejmie. Póki co skupię się na lekturze, postaram się nie dręczyć Was banalnymi pytaniami.

Pozdrawiam
Kamil/Pszczółka/Mam Nadzieję Stolarz :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 15 Grudnia 2014, 13:52:31 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: lid w 15 Grudnia 2014, 22:40:02 czas Polski
Witaj.
Skąd bzyczysz?
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 15 Grudnia 2014, 22:44:49 czas Polski
Witaj i czytaj!  :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Pszczółka w 15 Grudnia 2014, 23:54:18 czas Polski
Witaj.
Skąd bzyczysz?
Póki co Kraków. Po nowym roku mała miejscowość na pograniczu polsko-ukraińskim :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Klo w 16 Grudnia 2014, 06:23:25 czas Polski
Witaj.

A propos "Pszczółki"

Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla,
Wtem czuje, że od tyłu też ją ktoś zapyla.
Patrzy się, a to truteń, niejaki Zenobi.
Morał - rób dobrze innym, tobie też ktoś zrobi.
;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: pacyfic_77 w 17 Grudnia 2014, 08:38:38 czas Polski
Cześć :) Też pszczelarzem na 20 pniach. Powodzenia  :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 17 Grudnia 2014, 12:56:59 czas Polski
Witaj. Niedługo trwogę zamienisz na fascynację obróbką drewna. Powodzenia :)