Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Freta w 16 Grudnia 2014, 10:07:30 czas Polski

Tytuł: Hello
Wiadomość wysłana przez: Freta w 16 Grudnia 2014, 10:07:30 czas Polski
Hej,

Mam na imię Konrad i drewno zawsze kojarzyło mi się z ciepłem domowym. Teraz udało mi się przekonać do drewna moją narzeczoną, która aktualnie chce wszystko odnawiać co drewniane :D Zaczęliśmy od odnawiania drzwi wejściowych;) w przyszłym roku plany są na drzwi wewnątrz domu oraz zaczynamy budowę altany wraz z wszystkimi meblami do niej.

Pozdrawiam !
Tytuł: Odp: Hello
Wiadomość wysłana przez: konradk1k w 16 Grudnia 2014, 10:41:29 czas Polski
Witam imiennika i powodzenia życzę.

Jeśli można wiedzieć to skąd nadajesz??
Tytuł: Odp: Hello
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 16 Grudnia 2014, 11:10:48 czas Polski
Witaj. Renowacja wyposażenia domu, to dobry wstęp do pasji. Powodzenia :)