Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Freta w 16 Grudnia 2014, 10:07:30 czas Polski
-
Hej,
Mam na imię Konrad i drewno zawsze kojarzyło mi się z ciepłem domowym. Teraz udało mi się przekonać do drewna moją narzeczoną, która aktualnie chce wszystko odnawiać co drewniane :D Zaczęliśmy od odnawiania drzwi wejściowych;) w przyszłym roku plany są na drzwi wewnątrz domu oraz zaczynamy budowę altany wraz z wszystkimi meblami do niej.
Pozdrawiam !
-
Witam imiennika i powodzenia życzę.
Jeśli można wiedzieć to skąd nadajesz??
-
Witaj. Renowacja wyposażenia domu, to dobry wstęp do pasji. Powodzenia :)