Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Mariusz Płaszczyk w 24 Grudnia 2014, 21:04:35 czas Polski
-
Witam. Jak co roku, od roku robię reniferki. Ostatnio robiłem je na włosówce. Teraz mam piłę taśmową i było to o wiele łatwiejsze. Dla poćwiczenia skilla jednego wykonałem w całości ręcznie. Poniżej zamieszczam filmiki:
Wesołych Świąt!
-
To jest jakieś dziwne. Ta sama historia co chwilę. Na podglądzie wszystko jest ok, a po paru minuta link niepoprawny....
I znowu to samo. Szlag mnie jasny trafi.
Co w tym jest niepoprawnego? url=http://www.youtube.com/watch?v=b4mO45G_xBI#ws
-
Wklejasz sam link i z https robisz http.
-
Cięcie tego ręcznie to prawdziwa masakra.
Skill podniesiony o 10 :)
-
Wklejasz sam link i z https robisz http.
No i tak zrobilem. W podglądzie działa, a w wiadomości nie...
Zrobimy więc tak:
http://youtu.be/b4mO45G_xBI (http://youtu.be/b4mO45G_xBI)
http://youtu.be/COg5o51TSQ0 (http://youtu.be/COg5o51TSQ0)