Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Mariusz Płaszczyk w 24 Grudnia 2014, 21:04:35 czas Polski

Tytuł: Ozdoby świąteczne.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz Płaszczyk w 24 Grudnia 2014, 21:04:35 czas Polski
Witam. Jak co roku, od roku robię reniferki. Ostatnio robiłem je na włosówce. Teraz mam piłę taśmową i było to o wiele łatwiejsze. Dla poćwiczenia skilla jednego wykonałem w całości ręcznie. Poniżej zamieszczam filmiki:





Wesołych Świąt!
Tytuł: Odp: Ozdoby świąteczne.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz Płaszczyk w 24 Grudnia 2014, 21:45:01 czas Polski
To jest jakieś dziwne. Ta sama historia co chwilę. Na podglądzie wszystko jest ok, a po paru minuta link niepoprawny....






I znowu to samo. Szlag mnie jasny trafi.
Co w tym jest niepoprawnego?  url=http://www.youtube.com/watch?v=b4mO45G_xBI#ws
Tytuł: Odp: Ozdoby świąteczne.
Wiadomość wysłana przez: Paweł 46 w 24 Grudnia 2014, 21:48:05 czas Polski
Wklejasz sam link i z https robisz http.
Tytuł: Odp: Ozdoby świąteczne.
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 24 Grudnia 2014, 22:04:51 czas Polski
Cięcie tego ręcznie to prawdziwa masakra.
Skill podniesiony o 10 :)
Tytuł: Odp: Ozdoby świąteczne.
Wiadomość wysłana przez: Mariusz Płaszczyk w 24 Grudnia 2014, 22:09:48 czas Polski
Wklejasz sam link i z https robisz http.

No i tak zrobilem. W podglądzie działa, a w wiadomości nie...

Zrobimy więc tak:

http://youtu.be/b4mO45G_xBI (http://youtu.be/b4mO45G_xBI)

http://youtu.be/COg5o51TSQ0 (http://youtu.be/COg5o51TSQ0)