Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Artiste w 25 Grudnia 2014, 02:08:04 czas Polski
-
Witam, mam na imię Paweł, mam 19 lat i pochodzę z okolic Szczecina. Pasją do drewna zaraził mnie mój tata. Niedawno zaczęliśmy wraz z moim znajomym organizować warsztat w garażu. Nie mamy dobrych narzędzi lecz z tych które mamy da się zrobić coś fajnego, mimo że często trzeba się przy tym namęczyć. Poniżej kilka z naszych dotychczasowych projektów:
Pierwsze dwa zdjęcia to zdjęcia stołu roboczego który wykonaliśmy sami z profili stalowych, blat z jakiejś płyty wiórowej znalezionej w garażu, kolejne dwa to koszyk na prezenty świąteczne, następne zdjęcie to prosty karmnik dla ptaków, ostatnie dwa zdjęcia to serca z wypalonymi imionami oraz stojak na podgrzewacz który wyświetla serce na ścianie.
-
Witaj. Każda praca samodzielnie wykonana, to mały krok do przyszłego mistrzostwa Powodzenia :)
-
WItaj
Fajnie, że zaczynasz w tak młodym wieku.
-
czyli jest was dwóch tak masz od razu pomocnika ;D witaj