Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: wanar1984 w 12 Stycznia 2015, 06:02:22 czas Polski

Tytuł: witam
Wiadomość wysłana przez: wanar1984 w 12 Stycznia 2015, 06:02:22 czas Polski
witam nazywam sie Arnold mam 31 lat i za sobą 3 lata szkoły zawodowej stolarskiej,3 lata technikum przemysłu drzewnego oraz 4 lata praktyki przy produkcjii łóżek z drewna. Teraz pracuje jako operator mini koparki a hobystycznie chciałbym wrócić do stolarstwa ponieważ jrst to moją pasją.
Do tej pory zrobiłem kilka altanek,trochę ogrodowych mebli.
Teraz moją przygodę zaczynam prawie od zera z maszyn posiadam mała górnowrzecionową frezarkę,maszynę dyma 8, wyrówniarkę typu sam, piłę tarczową typu sam.
mam niewielki budżet i maszyny i urządzenia chcę kupować nie na raz tylko w miarę potrzeb
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 12 Stycznia 2015, 07:08:48 czas Polski
Witam na forum :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 12 Stycznia 2015, 08:22:12 czas Polski
Witaj, masz solidne podstawy. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Stycznia 2015, 19:41:31 czas Polski
Będziesz pomocny jak sądzę :D
Witam mój rocznik
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: wanar1984 w 12 Stycznia 2015, 20:13:26 czas Polski
jeśli bendę mógł to odpowiem podpowiem opolskie się kłania