Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: wanar1984 w 12 Stycznia 2015, 06:02:22 czas Polski
-
witam nazywam sie Arnold mam 31 lat i za sobą 3 lata szkoły zawodowej stolarskiej,3 lata technikum przemysłu drzewnego oraz 4 lata praktyki przy produkcjii łóżek z drewna. Teraz pracuje jako operator mini koparki a hobystycznie chciałbym wrócić do stolarstwa ponieważ jrst to moją pasją.
Do tej pory zrobiłem kilka altanek,trochę ogrodowych mebli.
Teraz moją przygodę zaczynam prawie od zera z maszyn posiadam mała górnowrzecionową frezarkę,maszynę dyma 8, wyrówniarkę typu sam, piłę tarczową typu sam.
mam niewielki budżet i maszyny i urządzenia chcę kupować nie na raz tylko w miarę potrzeb
-
Witam na forum :)
-
Witaj, masz solidne podstawy. Powodzenia :)
-
Będziesz pomocny jak sądzę :D
Witam mój rocznik
-
jeśli bendę mógł to odpowiem podpowiem opolskie się kłania