Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: BuziolPaint w 12 Stycznia 2015, 20:53:28 czas Polski
-
Hej, nazywam się Krystian od paru tygodni natknąłem się na DiD i nie wiedziałem o istnieniu tak cudownego forum ale udało się i jestem ;)
Moją pasja do drewna sięga dokładnie rok kiedy zacząłem budować mój kącik/garaż/warsztat i miejsce do odpoczynku w jednym ;)
Chodź narzędzi posiadam nie wiele radzę sobie i podejmuje się rzeczy o których śnię nocą ;D chciałbym podzielić się swoimi projektami które niedługo pokaże na forum ;) a również zaczerpnąć wiedzy i inspiracji bo tego jak widzę nie brakuje na forum.
(http://lebno.boo.pl/garaz/20150105_145946.jpg)
-
Witaj. Fajny ten drewniany samochód przed warsztatem ;) Powodzenia :)
-
Fajne miejsce modlitw :D
Witamy
-
Powitać :) a koza dlaczego na dworze :D
-
Haha jeszcze nie mam dla niej kompletu rur ;p ale muszę ją wstawić bo mi zardzewieje zanim zacznę w niej palić ;D
-
Cześć pierwsza realizacja bardzo ładna , poprosimy jeszcze fotkę wnętrza widzę że chyba okolice Gdańska Powodzenia i czekamy na kolejne projekty
-
Witam imiennika :)
-
Witam nowego użytkownika :)
Ja też jestem tutaj od wczoraj ale stronę znam już od dawna :)
-
krist138 fotki wnętrza zobaczysz w tym temacie:
http://forum.domidrewno.pl/meble-warsztatowe/zabudowa-kacika-w-garazu/15/ (http://forum.domidrewno.pl/meble-warsztatowe/zabudowa-kacika-w-garazu/15/)