Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: BuziolPaint w 12 Stycznia 2015, 20:53:28 czas Polski

Tytuł: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: BuziolPaint w 12 Stycznia 2015, 20:53:28 czas Polski
Hej, nazywam się Krystian od paru tygodni natknąłem się na DiD i nie wiedziałem o istnieniu tak cudownego forum ale udało się i jestem ;)

Moją pasja do drewna sięga dokładnie rok kiedy zacząłem budować mój kącik/garaż/warsztat i miejsce do odpoczynku w jednym ;)
Chodź narzędzi posiadam nie wiele radzę sobie i podejmuje się rzeczy o których śnię nocą ;D chciałbym podzielić się swoimi projektami które niedługo pokaże na forum ;) a również zaczerpnąć wiedzy i inspiracji bo tego jak widzę nie brakuje na forum.

(http://lebno.boo.pl/garaz/20150105_145946.jpg)
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 12 Stycznia 2015, 20:55:32 czas Polski
Witaj. Fajny ten drewniany samochód przed warsztatem ;) Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Stycznia 2015, 21:10:32 czas Polski
Fajne miejsce modlitw :D
Witamy
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 12 Stycznia 2015, 23:09:27 czas Polski
Powitać :)  a koza dlaczego na dworze :D
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: BuziolPaint w 12 Stycznia 2015, 23:11:27 czas Polski
Haha jeszcze nie mam dla niej kompletu rur ;p ale muszę ją wstawić bo mi zardzewieje zanim zacznę w niej palić ;D
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 13 Stycznia 2015, 08:51:28 czas Polski
Cześć pierwsza realizacja bardzo ładna , poprosimy jeszcze fotkę wnętrza widzę że chyba okolice Gdańska Powodzenia i czekamy na kolejne projekty
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: Pasjonata w 13 Stycznia 2015, 17:25:23 czas Polski
Witam imiennika :)
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: Wojtek Ś w 13 Stycznia 2015, 17:58:02 czas Polski
Witam nowego użytkownika :)
Ja też jestem tutaj od wczoraj ale stronę znam już od dawna :)
Tytuł: Odp: Witam koledzy ;)
Wiadomość wysłana przez: BuziolPaint w 13 Stycznia 2015, 23:06:38 czas Polski
krist138 fotki wnętrza zobaczysz w tym temacie:

http://forum.domidrewno.pl/meble-warsztatowe/zabudowa-kacika-w-garazu/15/ (http://forum.domidrewno.pl/meble-warsztatowe/zabudowa-kacika-w-garazu/15/)