Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Adam1221 w 18 Stycznia 2015, 06:35:41 czas Polski
-
Witam serdecznie nowe grono.
Jestem stolarzem jak pewnie wszyscy z was :) natrafiłem dzisiaj na kilka filmów w internecie odnoście tej strony i postanowiłem dołączyć tutaj,
z chęcią poznam wiele innych rzeczy w stolarstwie, pozdrawiam.
-
Witaj. większość z nas , to amatorzy, hobbyści - dopiero chcemy być stolarzami. Pomagamy i czekamy na pomoc. Powodzenia :)
-
Ja tam wolę być na razie hobbystą - mniejsza odpowiedzialność :D
-
Witam :) żeby nie powielać -popieram Kozia :P
Niby trzeba dążyć do doskonałości :) ale chyba dłuuuugo jeszcze trzeba trenować :P
Miło powitać fachowca :)
Skąd piszesz ,jeśli można zaspokoić ciekawość :P
-
Pochodzę z Koszalina a co odnośnie fachowca to jednak za mocne słowo a przynajmniej tak bym się nie nazwał ;)
po prostu praca zobowiązuje mnie do tego by ludzie dla których wykonujemy świadczenia stolarskie byli zadowoleni a przede wszystkim zależy mi na dobrym wykonaniu a mianowicie takim wykonaniu które będzie cieszyło samego mnie
fakt jest faktem że bardzo wiele a nawet większość jest przede mną dlatego też moja motywacja do działania i kształcenia się oraz ćwiczenia nowych umiejętności jest naprawdę duża
bardzo się cieszę że mogłem do was dołączyć pozdrawiam wszystkich serdecznie