Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => SAM'y => Wątek zaczęty przez: pablo8704 w 29 Stycznia 2015, 10:07:31 czas Polski
-
Witam forumowicze 8)
Chciałbym przedstawić Wam ścisk stolarski, który jakiś czas temu odnalazłem w warsztacie, tata mój powiedział że całkiem o nim zapomniał, a sprzęt jest bardzo przydatny, wymaga jednak trochę naprawy, ale zastanawiam się nad budową nowego ;)
Sklejanie dwóch płaszczyzn - rewelacja, wcześniej musiałem ściskać zwykłymi ściskami co jest czasem uciążliwe.
Polecam taki sprzęt osobom które sklejają długie elementy.
Tutaj mały filmik (sory za jakość):
https://www.youtube.com/watch?v=NFHydirIVvk (https://www.youtube.com/watch?v=NFHydirIVvk)
-
Polecam taki sprzęt osobom które sklejają długie elementy.
Raczej krótkie i małe :D Można też serek przycisnąc
-
sorki źle to napisałem, przy użyciu kilku takich ścisków :P
-
Na unimaxie można śrubunki do tego kupić.
Mam ich kilka ale od 3-4 lat siedzą nie rozpakowane w pudełkach.
-
Do fornirowania jak znalazł ;D
-
Jedynie coś małego.