Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kris w 10 Czerwca 2013, 21:07:38 czas Polski

Tytuł: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Kris w 10 Czerwca 2013, 21:07:38 czas Polski
Nareszcie zalogowałem się na forum "DID" :D Jestem czwartym pokoleniem stolarzy w mojej rodzinie więc mam nadzieję że będę mógł doradzić wielu osobom, a nie tylko biernie przyglądać się dyskusjom jak to robiłem dotychczas :-[, no i oczywiście wiele również chciałbym się tu nauczyć.
Pozdrawiam Wszystkich Drzewiarzy!!!
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 10 Czerwca 2013, 21:48:22 czas Polski
witamy w naszej paczce ;)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 10 Czerwca 2013, 22:03:06 czas Polski
Witaj  z nami :)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 10 Czerwca 2013, 22:06:47 czas Polski
Czwarte pokolenie stolarzy..... Ciekawe co Ci wychodzi przy badaniu krwi, "Modrzew Rh+"  a może "Jesion Rh-" ;) ;) no bo przecież nie może wyjść banalne A, B, AB lub O.. ;D
Witamy
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Kris w 11 Czerwca 2013, 19:21:36 czas Polski
Co prawda dawno nie robiłem badania krwi, ale chyba faktycznie będę musiał to sprawdzić ;)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 11 Czerwca 2013, 19:41:16 czas Polski
No to pewnie Twój warsztat jest pełen niespodzianek... witamy na Domidrewno ;)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 11 Czerwca 2013, 19:43:34 czas Polski
Jarek ma rację, jak masz jakieś zabytkowe ciekawostki, to pokaż.
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich.
Wiadomość wysłana przez: Kris w 12 Czerwca 2013, 08:52:51 czas Polski
No znajduje się u mnie kilka perełek po dziadku i pradziadku. Po pradziadku zwłaszcza maszyna typu Sam (pilarka, strugarka wyrówniarka, wiertarka pozioma w jednym) , którą jak oglądają koledzy po fachu to nie mogą się nadziwić kiedy została wykonana. No i mam jeszcze sporo ciekawych zabytkowych narzędzi. Oczywiście zamierzam się tutaj nimi pochwalić, bo to jednak kawałek stolarskiej historii.