Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => SAM'y => Wątek zaczęty przez: Keleven w 07 Lutego 2015, 22:49:58 czas Polski
-
Zawsze brakowało mi małych kątowników, więc zacząłem szukać po internecie,
niestety ceny szybko zniechęciły mnie do zakupu.
Postanowiłem wykonać własnoręcznie, zakupiłem mosiężne płaskowniki i pręty,
oczywiście na allegro, koszt ok. 50zł, 4 popołudnia i jakieś odpady egzotyka.
Płaskowniki polerowałem papierem wodnym a następnie pastą lekkościerną.
Pozostało lakierowanie.
-
Jak dajesz słowo, że mają idealne kąty ;) to bardzo estetycznie wykonane.
-
Daję nawet głowę ;)
-
Bardzo ładne, pozazdrościć...
-
Piękna robota.
-
Super - a w jaki sposób wygrawerowałeś EMPIRE na tym ameliniowym?
-
Kawał porządnej "kątowej" roboty, też muszę się zmobilizować i zrobić sobie taki komplecik - powtarzam to sobie za każdym razem jak używam strugów ręcznych ;)
-
Dziękuję :)
Żałuje że nie zrobiłem foto z realizacji, pochłonięty pracą niestety zapominam o aparacie...
-
Mercedes wśród kątowników :) bardzo estetycznie wykonane.