Forum stolarskie Domidrewno.pl

Narzędzia ręczne => SAM'y => Wątek zaczęty przez: Keleven w 07 Lutego 2015, 22:49:58 czas Polski

Tytuł: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 07 Lutego 2015, 22:49:58 czas Polski
Zawsze brakowało mi małych kątowników, więc zacząłem szukać po internecie, 
niestety ceny szybko zniechęciły mnie do zakupu.
Postanowiłem wykonać własnoręcznie, zakupiłem mosiężne płaskowniki i pręty,
oczywiście na allegro, koszt ok. 50zł, 4 popołudnia i jakieś odpady egzotyka.
Płaskowniki polerowałem papierem wodnym a następnie pastą lekkościerną.
Pozostało lakierowanie.
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: Paweł 46 w 07 Lutego 2015, 23:52:33 czas Polski
Jak dajesz słowo, że mają idealne kąty  ;) to bardzo estetycznie wykonane.
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 08 Lutego 2015, 00:04:49 czas Polski
Daję nawet głowę ;)
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: kwita w 08 Lutego 2015, 08:25:01 czas Polski
Bardzo ładne, pozazdrościć...
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: pbaszyn w 08 Lutego 2015, 09:24:44 czas Polski
Piękna robota.
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: Łukasz G. w 08 Lutego 2015, 09:49:17 czas Polski
Super - a w jaki sposób wygrawerowałeś EMPIRE na tym ameliniowym?
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 08 Lutego 2015, 10:02:08 czas Polski
Kawał porządnej "kątowej" roboty, też muszę się zmobilizować i zrobić sobie taki komplecik - powtarzam to sobie za każdym razem jak używam strugów ręcznych ;)
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 08 Lutego 2015, 10:38:45 czas Polski
Dziękuję :)
Żałuje że nie zrobiłem foto z realizacji, pochłonięty pracą niestety zapominam o aparacie...
Tytuł: Odp: Moje kątowniki
Wiadomość wysłana przez: mlynarczykmeble w 12 Marca 2015, 21:53:44 czas Polski
Mercedes wśród kątowników :) bardzo estetycznie wykonane.