Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: szerszeńw w 16 Lutego 2015, 22:30:11 czas Polski
-
Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek i pochodzę z województwa pomorskiego.
Pasję do drewna odziedziczyłem po dziadku tak samo jak kilka maszynek które były własnoręcznie wykonane przez mego dzidziusia :) Stolarstwem interesuje się od jakichś 3 lat. Od tego czasu wykonałem kilka fajnych projektów a i kilka udało mi się doszczętnie zepsuć. Jakiś czas temu trafiłem na DiD i chciałem serdecznie podziękować za wszystkie posty gdyż to Forum jest istną kopalnią wiedzy.
Pozdrawiam wszystkich :D
-
Witam i pozdrawiam
-
Witam :) :)
-
witam
-
Cześć Wojtku ;) również jestem z pomorskiego, podasz choć trochę dokładniejszą lokalizację?