Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: domines w 19 Lutego 2015, 12:40:09 czas Polski
-
Czesc. Mam na imie Dominik. Jestem amatorem i hobbysta wiec prosze o wyrozumialosc. Jestem tu by poszerzac swa wiedze na temat stolarstwa. Pozdrawiam.
-
Witaj i powodzenia w rozwijaniu hobby :)
-
Witamy :)
-
cześć :)
-
Witaj
-
Witam i powodzenia. :)
-
Jestem tu by poszerzac swa wiedze na temat stolarstwa.
Jak PRAWIE wszyscy :)
Skąd piszesz i co na co dzień porabiasz ???
Jeśli możesz zaspokoić moją ciekawość :P
Miło powitać i pozdrawiam :)
-
Pracuje w drukarni a obecnie od kilku lat mieszkam w Irlandii.
Pozdawiam.