Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: MyPolishWorkshop w 22 Lutego 2015, 14:40:35 czas Polski
-
Witam wszystkich. Wykonałem ostatnio szafkę podobną do tej co wykonał Jarek. Szafka jest przeznaczona na drobne narzędzia. Oczywiście nie obeszło się bez filmu, na który serdecznie zapraszam.
https://www.youtube.com/watch?v=i-RZnWSXCyk (https://www.youtube.com/watch?v=i-RZnWSXCyk)
-
Fajnie ze wrzucasz filmiki, ja mam jeszcze z tym problemy ;D
Musisz dorobić drzwiczki bo wszystko będzie Ci się kurzyć...