Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Maciej Manuszewski w 03 Marca 2015, 13:19:53 czas Polski
-
Witam
Jestem z Gniezna. Chyba najlepsze forum jakie widziałem (merytoryczne i kultura na najwyższym poziomie) gratuluje . Na pewno będę tu zaglądał dość często.
-
witamy serdecznie
-
Witaj i się rozglądaj :)
-
Witamy :)
-
Ale się słodziak trafił ;D
Pozdrawiam i witam