Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Maciej Manuszewski w 03 Marca 2015, 13:19:53 czas Polski

Tytuł: Pozdrowienia z Gniezna
Wiadomość wysłana przez: Maciej Manuszewski w 03 Marca 2015, 13:19:53 czas Polski
Witam
Jestem z Gniezna. Chyba najlepsze forum jakie widziałem (merytoryczne i kultura na najwyższym poziomie) gratuluje . Na pewno będę tu zaglądał dość często.
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z Gniezna
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 03 Marca 2015, 13:22:00 czas Polski
witamy serdecznie
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z Gniezna
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 03 Marca 2015, 13:34:02 czas Polski
Witaj i się rozglądaj :)
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z Gniezna
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 03 Marca 2015, 14:04:19 czas Polski
Witamy :)
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z Gniezna
Wiadomość wysłana przez: kozio w 03 Marca 2015, 16:50:23 czas Polski
Ale się słodziak trafił ;D
Pozdrawiam i witam