Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: vlad w 21 Czerwca 2013, 11:46:03 czas Polski
-
Może to tylko mój problem, ale brakuje mi na forum odnośnika do strony domidrewno.pl. W górnej części forum są za to aż trzy odnośniki do strony głównej forum. Może by tak zamieścić jakiś odnośnik- np. w formie obrazka z logo domidrewno, obok banera forum?
-
Popieram
-
Zobaczymy czy się da ;) Choć ja mam zawsze kilka zakładek z DiD i przechodzę tylko między nimi ;)
-
Już daaawno o tym pisałem pisałem PW do Jarka ;)
-
Wiecie, modyfikacje takich molochów nie są proste, bo kiedyś jak były tylko strony do oglądania na kompie stacjonarnym - to była łatwizna. To forum działa genialnie na telefonach, tabletach itp. i mieszając można nieźle to popsuć :( Muszę jakąś listę zrobić sobie uwag i w wolnych chwilach szukać rozwiązania...
-
W sumie to drobiazg, może nie warto brnąć w zmiany.
-
Jarek chlopaki maja racje ale z drugiej strony musze Ci przyznac racje ze na telefonach forum tak jak i strona DiD smiga bez zarzutu
-
Wiecie, modyfikacje takich molochów nie są proste, bo kiedyś jak były tylko strony do oglądania na kompie stacjonarnym - to była łatwizna. To forum działa genialnie na telefonach, tabletach itp. i mieszając można nieźle to popsuć :( Muszę jakąś listę zrobić sobie uwag i w wolnych chwilach szukać rozwiązania...
Może wystarczyłoby dodać jeden przycisk w menu ;D to portalu nie rozwali... Albo podmienić odnośnik przycisku "Strona główna" w menu, tam są w pobliżu jeszcze dwa odnośniki do strony głównej.
Oj wiem, czepiam się... ;D