Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: vlad w 21 Czerwca 2013, 11:46:03 czas Polski

Tytuł: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: vlad w 21 Czerwca 2013, 11:46:03 czas Polski
Może to tylko mój problem, ale brakuje mi na forum odnośnika do strony domidrewno.pl. W górnej części  forum są za to aż trzy odnośniki do strony głównej forum. Może by tak zamieścić jakiś odnośnik- np. w formie obrazka z logo domidrewno, obok banera forum?
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 21 Czerwca 2013, 12:34:41 czas Polski
Popieram
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 21 Czerwca 2013, 13:46:07 czas Polski
Zobaczymy czy się da ;) Choć ja mam zawsze kilka zakładek z DiD i przechodzę tylko między nimi ;)
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 21 Czerwca 2013, 16:20:52 czas Polski
Już daaawno o tym pisałem pisałem PW do Jarka ;)
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 21 Czerwca 2013, 22:30:09 czas Polski
Wiecie, modyfikacje takich molochów nie są proste, bo kiedyś jak były tylko strony do oglądania na kompie stacjonarnym - to była łatwizna. To forum działa genialnie na telefonach, tabletach itp. i mieszając można nieźle to popsuć :(  Muszę jakąś listę zrobić sobie uwag i w wolnych chwilach szukać rozwiązania...
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 21 Czerwca 2013, 22:41:29 czas Polski
W sumie to drobiazg, może nie warto brnąć w zmiany.
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 22 Czerwca 2013, 00:08:11 czas Polski
Jarek chlopaki maja racje ale z drugiej strony musze Ci przyznac racje ze na telefonach forum tak jak i strona DiD smiga bez zarzutu
Tytuł: Odp: Odnośnik do portalu
Wiadomość wysłana przez: vlad w 23 Czerwca 2013, 15:11:48 czas Polski
Wiecie, modyfikacje takich molochów nie są proste, bo kiedyś jak były tylko strony do oglądania na kompie stacjonarnym - to była łatwizna. To forum działa genialnie na telefonach, tabletach itp. i mieszając można nieźle to popsuć :(  Muszę jakąś listę zrobić sobie uwag i w wolnych chwilach szukać rozwiązania...
Może wystarczyłoby dodać jeden przycisk w menu  ;D to portalu nie rozwali... Albo podmienić odnośnik przycisku "Strona główna" w menu, tam są w pobliżu jeszcze dwa odnośniki do strony głównej.
Oj wiem, czepiam się...  ;D