Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kowalo13 w 03 Marca 2015, 20:38:53 czas Polski

Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kowalo13 w 03 Marca 2015, 20:38:53 czas Polski
Witajcie mam na imię Dariusz! Jestem z Lubartowa i czasami coś tam dłubię ...dłubię .... :)  POZDRAWIAM
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 03 Marca 2015, 20:47:44 czas Polski
witaj. Przypomniała mi się scena z filmu ;) Darek otwórz ;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kozio w 03 Marca 2015, 20:59:56 czas Polski
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 03 Marca 2015, 21:06:28 czas Polski
Witamy  :)   Może coś więcej napiszesz
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: domel05 w 05 Marca 2015, 20:31:50 czas Polski
Hejka wszystkim mam na imie Dominik :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 05 Marca 2015, 22:50:52 czas Polski
dominik załóż własny wątek w dziale -przedstaw się