Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kowalo13 w 03 Marca 2015, 20:38:53 czas Polski
-
Witajcie mam na imię Dariusz! Jestem z Lubartowa i czasami coś tam dłubię ...dłubię .... :) POZDRAWIAM
-
witaj. Przypomniała mi się scena z filmu ;) Darek otwórz ;)
-
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
-
Witamy :) Może coś więcej napiszesz
-
Hejka wszystkim mam na imie Dominik :)
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dominik załóż własny wątek w dziale -przedstaw się