Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: luksyn w 07 Marca 2015, 09:22:31 czas Polski
-
Mam na imię Łukasz, mieszkam okolicach Warszawy. Nie jestem zawodowym stolarzem ale budowa domu zmusiła mnie do szukania wiedzy i pomocy przy różnych etapach budowy tym bardziej że środek domu sam wykańczam z pomocą rodziny
-
Witaj, budowa domu, to dobra motywacja do nauki stolarstwa. Powodzenia :)
-
Witamy :)
-
Witaj. :)
Twój nick skojarzył mnie się z...
i'm your father (http://www.youtube.com/watch?v=A6JnGTXCkHA#ws)
;D