Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Cichy_Bob w 15 Marca 2015, 22:54:37 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Cichy_Bob w 15 Marca 2015, 22:54:37 czas Polski
Witam,

Nazywam się Marcin i mieszkam w 3 city.
Jestem laikiem jeżeli chodzi o drewno i jego obróbkę jednakże mam nadzieję że z Waszą pomocą to się zmieni :).
Są chęci a także jest pierwszy cel który opisze w dziale realizacje.


Pozdrawiam

M.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 16 Marca 2015, 06:53:02 czas Polski
Witam  :) Co porabiasz i czym się zajmujesz ?
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 16 Marca 2015, 07:50:24 czas Polski
Małym wiórkiem jak to mówią i do przodu.
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Cichy_Bob w 16 Marca 2015, 08:06:13 czas Polski
Co porabiam ...
Hmm ... staram się czegoś nowego nauczyć w życiu, coś co będzie miało wymierne korzyści dla mnie oraz później dla moich dziewczynek :). Przede wszystkim ze względu na to że idą naprawdę ciężkie czasy nowe umiejętności mogą być bardzo przydatne :).

Czym się zajmuje ...
Sprzedaje maszyny do większości gałęzi przemysłu.

Pozdrawiam

M.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 16 Marca 2015, 09:44:58 czas Polski
Witaj i powodzenia :)