Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Cichy_Bob w 15 Marca 2015, 22:54:37 czas Polski
-
Witam,
Nazywam się Marcin i mieszkam w 3 city.
Jestem laikiem jeżeli chodzi o drewno i jego obróbkę jednakże mam nadzieję że z Waszą pomocą to się zmieni :).
Są chęci a także jest pierwszy cel który opisze w dziale realizacje.
Pozdrawiam
M.
-
Witam :) Co porabiasz i czym się zajmujesz ?
-
Małym wiórkiem jak to mówią i do przodu.
Witam i pozdrawiam
-
Co porabiam ...
Hmm ... staram się czegoś nowego nauczyć w życiu, coś co będzie miało wymierne korzyści dla mnie oraz później dla moich dziewczynek :). Przede wszystkim ze względu na to że idą naprawdę ciężkie czasy nowe umiejętności mogą być bardzo przydatne :).
Czym się zajmuje ...
Sprzedaje maszyny do większości gałęzi przemysłu.
Pozdrawiam
M.
-
Witaj i powodzenia :)