Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Problemy techniczne forum Domidrewno => Wątek zaczęty przez: alehar w 16 Marca 2015, 13:47:01 czas Polski

Tytuł: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: alehar w 16 Marca 2015, 13:47:01 czas Polski
Próbowałem i nie działa. Umieszczam link uruchamiając "wstaw obrazek" i nici
Jak to działa ?
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 16 Marca 2015, 14:05:32 czas Polski
Najpierw zmniejsz objętość  zdjęcia do max 1024 KB
- Odpowiedz > Załączniki i opcje dodatkowe > Załącz > Wybierz plik > tu wybierz zdjęcie z katalogu gdzie masz je zmniejszone > Wyślij wiadomość
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: alehar w 16 Marca 2015, 15:08:24 czas Polski
No to moje jest "za grube"
Dzięki
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: kozio w 16 Marca 2015, 15:10:53 czas Polski
Do zmniejszania polecam programik photorazor który prawie nie pożera pamięci i jest free
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 16 Marca 2015, 16:34:02 czas Polski
A powiedzcie mi jak wstawić okno youtuba?
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 16 Marca 2015, 16:35:56 czas Polski
usuń literke s z https
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: Keleven w 16 Marca 2015, 16:42:18 czas Polski
Wielkie dzięki :)
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: Robsonik w 16 Marca 2015, 16:58:24 czas Polski
Do zmniejszania polecam programik photorazor który prawie nie pożera pamięci i jest free

Ja robię edycje zdjęcia i zmniejszam rozmiar np.: ze 100% do 70% i to w zupełności wystarcza.
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 16 Marca 2015, 17:00:01 czas Polski
jesli robisz to w paincie to tracisz jakosc
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: kozio w 16 Marca 2015, 17:06:16 czas Polski
Photorazor to świetny program do zmniejszania fotek nie tracąc na jakości.
Można tam ustawiać rozmiary co do pixela i suwakiem regulować jakość względem wielkości żeby plik ważył mało.
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: sebacmielow w 17 Marca 2015, 07:42:35 czas Polski
A jak wstawiacie zdjęcia między tekstem? Załącz plik wstawia fotki na końcu a przycisk wstaw zdjęcie mi nic nie wrzucił.
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: woodek w 17 Marca 2015, 08:20:55 czas Polski
Ja polecam do zmniejszania program Resize Picture https://imageresizer.codeplex.com/
Jest on dostępny pod prawym przyciskiem myszki, można go odpalić na wszystkich zdjęciach w danym folderze.
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 03 Czerwca 2016, 17:27:24 czas Polski
Ja polecam do zmniejszania program Resize Picture
Dzięki ,ściągnąłem,zainstalowałem,wypróbowałem i działa huuura ;D
Tylko trochę czasu zajęło mi,, zakumanie'' że ,,Podgląd'' nie pokazuje fotek które wklejałem z lapka-tak jak to się dzieje w przypadku wklejania fotek z sieci.
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: doktor w 03 Lipca 2016, 16:10:16 czas Polski
Podczas wstawiania zdjęć zorjętowałem się, że nie można ich umieścić w dowolnej kolejności np. abu utworzyć ciąg logiczny.
Czy da się to jakoś zmienić.
Tytuł: Odp: wstawianie zdjęć
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 03 Lipca 2016, 16:27:12 czas Polski
Masz 10 minut po utworzeniu postu na jego modyfikację - usuń zdjęcia i wklejaj ponownie wg pożądanej kolejności.