Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kuba w 24 Czerwca 2013, 23:08:03 czas Polski

Tytuł: Witam Wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: Kuba w 24 Czerwca 2013, 23:08:03 czas Polski
Po upomnieniu Witam oficjalnie Wszystkich Forumowiczów!

Na początek może napisze kilka słów o sobie. Aktualnie zajmuję się głównie projektowaniem wnętrz od A do Z. Od koncepcji, przez wizualizacje (chyba w końcu zahaczające o fotoreal) do dokumentacji projektowych. Dodatkowo param się grafiką 2d, robieniem koncepcji dla agencji reklamowych, projektowaniem mebli, opakowań, produktów.
Jednak bardzo szybko zdałem sobie sprawę, że siedzenie przed komputerem po 10-16h nie jest tym co chcę robić całe życie oraz że nie fair jest projektowanie rzeczy których nie umiem sam wykonać - chociaż w formie prototypu. Niestety nawet najlepsza wizualizacja nie jest rzeczywistością. Dodatkowo naoglądałem się filmów na vimeo pokazujących jak piękne może być stolarstwo. W końcu doszedłem do momentu kiedy nabyłem trochę narzędzi ręcznych(dłuta, piły japońskie, strug ręczny i kilka innych bardziej podstawowych) i powoli zaczynam wgryzać się w temat. Póki co jako hobby, ale w perspektywie kilku lat mam związane większe plany z tą piękną dziedziną sztuki.
Mam nadzieję, że z czasem oprócz pytań będę na siłach podjąć dyskusję z innymi użytkownikami, a może z czasem nawet komuś pomóc lub doradzić.

Jeszcze raz: Witam Wszystkich;)
Jakub
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 24 Czerwca 2013, 23:21:12 czas Polski
Witam imiennika;) Mam podobne przemyślenia i w dodatku do podobnej branży (budownictwa) w której się kształcę...
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 24 Czerwca 2013, 23:59:54 czas Polski
Witamy w prawdziwie demokratycznym forum stolarskim: budowlańcy, architekci, informatycy, mechanicy, elektrycy i nawet fizyk i organista nie mówiąc o innych zawodach. Za to wszyscy naznaczeni drewnem. Powodzenia
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 25 Czerwca 2013, 01:35:39 czas Polski
niechaj wior bedzie z Toba! ;D
Ja jestem po oceanotechnice i okretownictwie hahaha (plus szkutnik z zawodu) wiec niezla z nas kolekcja!
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 25 Czerwca 2013, 08:43:02 czas Polski
Witam ;) No w końcu ktoś związany z grafiką ;) Komputery są fajne i potrzebne, ale faktycznie dużo bardziej cieszy namacalny efekt pracy... i wióry w butach ;)))
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 25 Czerwca 2013, 08:56:32 czas Polski
Witam Cię wśród " tańczących z wiórami " ;D