Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Gurolgno w 30 Marca 2015, 22:57:04 czas Polski

Tytuł: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Gurolgno w 30 Marca 2015, 22:57:04 czas Polski
Witam wszystkich,
Maciej 25/26 lat, pochodzę z Gniezna lecz aktualnie mieszkam w Toruniu. Studiuję Ochronę Dóbr Kultury specjalność konserwatorstwo, przyszłość swoją wiążę z zabytkową stolarką.
Mam małe doświadczenie i generalnie szukam osób które przygarną mnie, podszkolą, przekażą swoją wiedzę i doświadczenie bym później jako tzw "konserwator" dbał o nasze dobro narodowe :)

Innym słowem chce wiedzieć jak najwięcej o drewnie. Interesuje mnie praktyka z każdego zakresu, od drzwi kończąc na więźbach dachowych bądź na domach szkieletowych "mur pruski".

Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 30 Marca 2015, 23:16:29 czas Polski
Witaj. Duży zakres sobie wybrałeś, ale jesteś młody, dasz radę. Najgorsze jest pierwsze 40 lat nauki ;) Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: Gurolgno w 30 Marca 2015, 23:32:40 czas Polski
Wiesz człowiek uczy się całe życie :P
Najważniejsze żeby ktokolwiek mnie przygarnął i przekazał mi swoją wiedzę :) liczę że znajdą się dobrzy ludzie ;)
Tytuł: Odp: Witam :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 31 Marca 2015, 09:10:53 czas Polski
Witam i pozdrawiam.