Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Gurolgno w 30 Marca 2015, 22:57:04 czas Polski
-
Witam wszystkich,
Maciej 25/26 lat, pochodzę z Gniezna lecz aktualnie mieszkam w Toruniu. Studiuję Ochronę Dóbr Kultury specjalność konserwatorstwo, przyszłość swoją wiążę z zabytkową stolarką.
Mam małe doświadczenie i generalnie szukam osób które przygarną mnie, podszkolą, przekażą swoją wiedzę i doświadczenie bym później jako tzw "konserwator" dbał o nasze dobro narodowe :)
Innym słowem chce wiedzieć jak najwięcej o drewnie. Interesuje mnie praktyka z każdego zakresu, od drzwi kończąc na więźbach dachowych bądź na domach szkieletowych "mur pruski".
-
Witaj. Duży zakres sobie wybrałeś, ale jesteś młody, dasz radę. Najgorsze jest pierwsze 40 lat nauki ;) Powodzenia :)
-
Wiesz człowiek uczy się całe życie :P
Najważniejsze żeby ktokolwiek mnie przygarnął i przekazał mi swoją wiedzę :) liczę że znajdą się dobrzy ludzie ;)
-
Witam i pozdrawiam.