Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tobaniak w 17 Kwietnia 2015, 08:07:59 czas Polski
-
Witam Serdecynie!
Mam już 30na karku i odkąd pamiętam ciągnie mnie do stolarki(od tej małej-Modelarstwo RC po tą większą-Meble )
Stolarstwem zajmuję się amatorsko i mam nadzieję że to forum pozwoli mi na nauczenie się czegoś nowego( a może ktoś nauczy się czegoś ode mnie :) )
Pozdrawiam
Tomek
-
Miło powitać kolegę :)
Skąd piszesz i co, na co dzień porabiasz :P
"jak nie tajnus agentus" :P to napisz :D
Pozdrawiam ;)
-
Witaj
-
Puki co jestem czymś w rodzaju inż.szklarz ;)
Poniżej kilka zdjęć z moich trochę mniej stolarskich "wynalazków":
(http://images70.fotosik.pl/356/f7ed4947c5fb305emed.jpg) (http://www.fotosik.pl)
(http://images69.fotosik.pl/357/4787752eb631ff04med.jpg) (http://www.fotosik.pl)(http://images66.fotosik.pl/356/90de90586ffaeb4bmed.jpg) (http://www.fotosik.pl)
(http://images65.fotosik.pl/1153/aa30e66badb51abcmed.jpg) (http://www.fotosik.pl)
(http://images62.fotosik.pl/346/6bd41e2e589f391dmed.jpg) (http://www.fotosik.pl)
(http://images63.fotosik.pl/92/0878689f11768af8med.jpg) (http://www.fotosik.pl)
(http://images41.fotosik.pl/303/dd577474aee6c368med.jpg) (http://www.fotosik.pl)
(http://images43.fotosik.pl/234/635103eb8d4560f7med.jpg) (http://www.fotosik.pl)
-
Witam, fajne te prace.
Pozdrawiam