Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: LumberRoom w 19 Kwietnia 2015, 15:43:42 czas Polski

Tytuł: Czesc
Wiadomość wysłana przez: LumberRoom w 19 Kwietnia 2015, 15:43:42 czas Polski
Siema,
Rafał, 25, Wadowice. Od kilku lat bawię się drewnem, małe rzeczy - szkatułki, pudełka, ramki, arcade sticki, lampki, zegary.

W międzyczasie gram w planszówki ze znajomymi, czytam książki, oglądam jutuby i przeglądam recenzje maszyn na które mnie nie stać.
Tytuł: Odp: Czesc
Wiadomość wysłana przez: kozio w 19 Kwietnia 2015, 17:09:30 czas Polski
Witam to chyba masz sporo czasu ;D
pozdrawiam
Tytuł: Odp: Czesc
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 19 Kwietnia 2015, 17:26:43 czas Polski
Witaj. Małe jest piękne, ale wkrótce bedziesz robił szafy ;) Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Czesc
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 19 Kwietnia 2015, 18:14:28 czas Polski
przeglądam recenzje maszyn na które mnie nie stać.
Kupił nie kupił, pogapić się można ;D
Witam i pozdrawiam :)