Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: LumberRoom w 19 Kwietnia 2015, 15:43:42 czas Polski
-
Siema,
Rafał, 25, Wadowice. Od kilku lat bawię się drewnem, małe rzeczy - szkatułki, pudełka, ramki, arcade sticki, lampki, zegary.
W międzyczasie gram w planszówki ze znajomymi, czytam książki, oglądam jutuby i przeglądam recenzje maszyn na które mnie nie stać.
-
Witam to chyba masz sporo czasu ;D
pozdrawiam
-
Witaj. Małe jest piękne, ale wkrótce bedziesz robił szafy ;) Powodzenia :)
-
przeglądam recenzje maszyn na które mnie nie stać.
Kupił nie kupił, pogapić się można ;D
Witam i pozdrawiam :)