Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: arecki1338 w 19 Kwietnia 2015, 22:21:48 czas Polski

Tytuł: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: arecki1338 w 19 Kwietnia 2015, 22:21:48 czas Polski
poczatki zabudowy poddasza, niestety, tylko plyta, ale od czegos trzeba zaczac.
Tytuł: Odp: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: MetQ w 20 Kwietnia 2015, 15:10:31 czas Polski
Pierwsze zdjęcie, drugi uchwyt od prawej, krótszy?
Tytuł: Odp: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: Roobertt w 20 Kwietnia 2015, 17:17:14 czas Polski
Bo by pewnie zachodził na drugi
Tytuł: Odp: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 20 Kwietnia 2015, 19:32:34 czas Polski
Po prostu pewnie omylność.
Jak robisz dla siebie i możesz z tym żyć to nie ma co reperować, jak dla kogoś to niestety trzeba robić nowe :)
Tytuł: Odp: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: arecki1338 w 20 Kwietnia 2015, 21:18:31 czas Polski
kurde, moze nie uwierzycie, ale nawet tego nie zauwazylem, a faktycznie, krotszy jest.
Tytuł: Odp: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: kwita w 20 Kwietnia 2015, 23:46:43 czas Polski
To dobrze, że najpierw nie nawierciłeś, bo byś od razu wiedział :D
Tytuł: Odp: zabudowa poddasza
Wiadomość wysłana przez: arecki1338 w 21 Kwietnia 2015, 10:54:30 czas Polski
To przez to,ze wykorzystalem fronty ze starej kuchni. Szkoda bylo sie ich pozbyc i tak zrodzil sie pomysl tych szafek.