Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: arecki1338 w 19 Kwietnia 2015, 22:21:48 czas Polski
-
poczatki zabudowy poddasza, niestety, tylko plyta, ale od czegos trzeba zaczac.
-
Pierwsze zdjęcie, drugi uchwyt od prawej, krótszy?
-
Bo by pewnie zachodził na drugi
-
Po prostu pewnie omylność.
Jak robisz dla siebie i możesz z tym żyć to nie ma co reperować, jak dla kogoś to niestety trzeba robić nowe :)
-
kurde, moze nie uwierzycie, ale nawet tego nie zauwazylem, a faktycznie, krotszy jest.
-
To dobrze, że najpierw nie nawierciłeś, bo byś od razu wiedział :D
-
To przez to,ze wykorzystalem fronty ze starej kuchni. Szkoda bylo sie ich pozbyc i tak zrodzil sie pomysl tych szafek.