Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomkaj w 03 Lipca 2013, 13:27:08 czas Polski
-
Witam wszystkich.
Mam na imię Tomek, drewnem zajmuję się całkowicie amatorsko, jako ze mieszkam w domu zawsze jest coś do zrobienia a nie wszystko trzeba zaraz kupować. Na DiD trafiłem zupełnie przypadkowo przeglądając inne głownie zagraniczne portale tego typu.
Pozdrawiam wszystkich,
Tomek
-
Witaj Tomku. Służymy radą i pomocą ;)
p.s. Tomasze na forum za niedługo założą swój fanklub, rosną w siłę :P
-
Witaj w klubie! :)
-
Witamy 235 członka Forum DiD. Jak Szczepan słusznie zauważył będziesz chyba należał do nieoficjalnej podgrupy fajnych Tomków. Ciekawe, czy Nasi Tomkowie są podobnego rocznika i są "ofiarami"mody na imiona. Czekamy na prezentację Twoich prac.
Powodzenia. :)
-
Witaj w gronie 'zakręconych wiorów ' ;)
-
Witam serdecznie. No to jest ciekawe, że sporo osób trafia zupełnie przypadkowo na DiD :)