Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomkaj w 03 Lipca 2013, 13:27:08 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomkaj w 03 Lipca 2013, 13:27:08 czas Polski
Witam wszystkich.

Mam na imię Tomek, drewnem zajmuję się całkowicie amatorsko, jako ze mieszkam w domu zawsze jest coś do zrobienia a nie wszystko trzeba zaraz kupować. Na DiD trafiłem zupełnie przypadkowo przeglądając inne głownie zagraniczne portale tego typu.

Pozdrawiam wszystkich,
Tomek
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Szczepan w 03 Lipca 2013, 13:37:54 czas Polski
Witaj Tomku. Służymy radą i pomocą ;)
p.s. Tomasze na forum za niedługo założą swój fanklub, rosną w siłę :P
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 03 Lipca 2013, 13:42:27 czas Polski
Witaj w klubie! :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 03 Lipca 2013, 14:57:16 czas Polski
Witamy 235 członka Forum DiD. Jak Szczepan słusznie zauważył będziesz chyba należał do nieoficjalnej podgrupy fajnych Tomków. Ciekawe, czy Nasi Tomkowie są podobnego rocznika i są "ofiarami"mody na imiona. Czekamy na prezentację Twoich prac.
Powodzenia. :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 03 Lipca 2013, 19:34:38 czas Polski
Witaj w gronie      'zakręconych wiorów  ' ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 03 Lipca 2013, 22:54:04 czas Polski
Witam serdecznie. No to jest ciekawe, że sporo osób trafia zupełnie przypadkowo na DiD :)