Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kamyk w 26 Kwietnia 2015, 20:45:20 czas Polski
-
Witam, Szanownych forumowiczów. Mam na imię Kamil i niestety brak wiedzy na temat drewna :P Trafiłem tutaj szukając pomocy przy wykańczaniu mieszkania, szczególnie w temacie drewnianych podłóg. Mam nadzieję, że uda mi się zasięgnąć rady i następnie będę mógł dzielić się zdobytą wiedzą dalej. Pozdrawiam.
-
Witaj.
wysłane z mojego xperia z3 przy użyciu tapatalk
-
Miło powitać nowego kolegę :)
Co tam porabiasz na co dzień i skąd piszesz, jak nie tajemnica ???
Pozdrawiam :)
-
Mieszkam w Warszawie, a zajmuję się ogólnie prawem - nudy ;)