Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Kamyk w 26 Kwietnia 2015, 20:45:20 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Kamyk w 26 Kwietnia 2015, 20:45:20 czas Polski
Witam, Szanownych forumowiczów. Mam na imię Kamil i niestety brak wiedzy na temat drewna  :P Trafiłem tutaj szukając pomocy przy wykańczaniu mieszkania, szczególnie w temacie drewnianych podłóg. Mam nadzieję, że uda mi się zasięgnąć rady i następnie będę mógł dzielić się zdobytą wiedzą dalej. Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Kwietnia 2015, 20:46:07 czas Polski
Witaj.


wysłane z mojego xperia z3 przy użyciu tapatalk

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 26 Kwietnia 2015, 22:14:24 czas Polski
Miło powitać nowego kolegę :)
Co tam porabiasz na co dzień i skąd piszesz, jak nie tajemnica ???
Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Kamyk w 26 Kwietnia 2015, 22:45:48 czas Polski
Mieszkam w Warszawie, a zajmuję się ogólnie prawem - nudy  ;)