Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Grześ Malutki w 01 Maja 2015, 20:00:25 czas Polski
-
Cześć. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem tokarki do drewna. To model Record DML 305 kupiony w Wielkiej Brytanii. Zacząłem toczyć (w domu, bo nie mam gdzie) i to jest wspaniałe. W miarę możliwości i czasu, będę się chwalił swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i witam. Grześ.
-
Witamy kolejnego rodaka na emigracji :)
-
Hoho! Dziękuję, a to nie jestem pierwszy? :D
-
Pewnie że nie pierwszy, jeden nas nawet prawie na ognisko do Szkocji zaprosił ;D
Witam i pozdrawiam
-
I czeka;)
Wyslane z tableta przy uzycia Tapatalka, wiec moze nie byc polskich liter i trafic sie moga literowki. Przepraszam
-
Z jakiej czesci Szkocji jestes?
Wyslane z tableta przy uzycia Tapatalka, wiec moze nie byc polskich liter i trafic sie moga literowki. Przepraszam
-
Z samego serca (o ile tak można powiedzieć) z okolic Glasgow.
-
Hihihih serce to Edek;);););) ja siedze kolo edka ale byc moze niedlugo blizej glasgow bede
Wyslane z tableta przy uzycia Tapatalka, wiec moze nie byc polskich liter i trafic sie moga literowki. Przepraszam