Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Grześ Malutki w 01 Maja 2015, 20:00:25 czas Polski

Tytuł: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Grześ Malutki w 01 Maja 2015, 20:00:25 czas Polski
Cześć. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem tokarki do drewna. To model Record DML 305 kupiony w Wielkiej Brytanii. Zacząłem toczyć (w domu, bo nie mam gdzie) i to jest wspaniałe. W miarę możliwości i czasu, będę się chwalił swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i witam. Grześ.
Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 01 Maja 2015, 20:03:49 czas Polski
Witamy kolejnego rodaka na emigracji :)
Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Grześ Malutki w 01 Maja 2015, 20:05:08 czas Polski
Hoho! Dziękuję, a to nie jestem pierwszy? :D
Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: kozio w 01 Maja 2015, 20:54:50 czas Polski
Pewnie że nie pierwszy, jeden nas nawet prawie na ognisko do Szkocji zaprosił ;D

Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: prezio w 01 Maja 2015, 23:43:11 czas Polski
I czeka;)

Wyslane z tableta przy uzycia Tapatalka, wiec moze nie byc polskich liter i trafic sie moga literowki. Przepraszam

Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: prezio w 01 Maja 2015, 23:44:20 czas Polski
Z jakiej czesci Szkocji jestes?

Wyslane z tableta przy uzycia Tapatalka, wiec moze nie byc polskich liter i trafic sie moga literowki. Przepraszam

Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Grześ Malutki w 02 Maja 2015, 08:32:34 czas Polski
Z samego serca (o ile tak można powiedzieć) z okolic Glasgow.
Tytuł: Odp: Witam ze Szkocji
Wiadomość wysłana przez: prezio w 02 Maja 2015, 12:51:17 czas Polski
Hihihih serce to Edek;);););) ja siedze kolo edka ale byc moze niedlugo blizej glasgow bede

Wyslane z tableta przy uzycia Tapatalka, wiec moze nie byc polskich liter i trafic sie moga literowki. Przepraszam