Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: zaba1405 w 05 Lipca 2013, 16:58:53 czas Polski

Tytuł: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: zaba1405 w 05 Lipca 2013, 16:58:53 czas Polski
Witam serdecznie :)

Mam na imię Daniel mieszam na Podkarpaciu i mam 31 lat. Na forum DiD trafiłem poprzez YT i kanał Jarka O. :) Z wykształcenia jestem elektrykiem i drewnem zajmuję się jedynie hobbistycznie :) lubię sobie czasem sam coś "w deseczkę po stukać" w garaży tym bardziej iż drewno bardziej cenię niż metal czy tworzywa :)
Po za hobby procuję w hurtowni z artykułami sanitarnymi, mam żonę 3 letnią córeczkę :)

Pozdrawiam wszystkich :)
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 05 Lipca 2013, 17:02:14 czas Polski
Elektryk wita elektryka na forum .......stolarskim. Powodzenia w realizacji hobby, czekamy na jakąś prezentację prac.
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 05 Lipca 2013, 17:15:06 czas Polski
Witaj! powodzenia   w zagłębianiu    się  w  wiedzę  o  drewnie :D
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 05 Lipca 2013, 18:25:53 czas Polski
Witamy :)
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 05 Lipca 2013, 22:44:47 czas Polski
Witaj Danielu wśród (jak to na siebie mówimy) "zakręconych wiórów"! Odwiedzając nas regularnie przekonasz się że jest tu wielu miłych, pomocnych ludzi dobrej woli chętnych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem...
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: Daniel w 17 Lipca 2013, 22:42:15 czas Polski
Mamy coś wspólnego, to samo imię i to, że cenimy drewno bardziej niż inny surowiec :D
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: zaba1405 w 18 Lipca 2013, 17:24:43 czas Polski
Cieszy mnie to bardzo :)
Tytuł: Odp: Dobry dzień
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 19 Lipca 2013, 00:06:45 czas Polski
witam kolege rowniez ;)