Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: zaba1405 w 05 Lipca 2013, 16:58:53 czas Polski
-
Witam serdecznie :)
Mam na imię Daniel mieszam na Podkarpaciu i mam 31 lat. Na forum DiD trafiłem poprzez YT i kanał Jarka O. :) Z wykształcenia jestem elektrykiem i drewnem zajmuję się jedynie hobbistycznie :) lubię sobie czasem sam coś "w deseczkę po stukać" w garaży tym bardziej iż drewno bardziej cenię niż metal czy tworzywa :)
Po za hobby procuję w hurtowni z artykułami sanitarnymi, mam żonę 3 letnią córeczkę :)
Pozdrawiam wszystkich :)
-
Elektryk wita elektryka na forum .......stolarskim. Powodzenia w realizacji hobby, czekamy na jakąś prezentację prac.
-
Witaj! powodzenia w zagłębianiu się w wiedzę o drewnie :D
-
Witamy :)
-
Witaj Danielu wśród (jak to na siebie mówimy) "zakręconych wiórów"! Odwiedzając nas regularnie przekonasz się że jest tu wielu miłych, pomocnych ludzi dobrej woli chętnych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem...
-
Mamy coś wspólnego, to samo imię i to, że cenimy drewno bardziej niż inny surowiec :D
-
Cieszy mnie to bardzo :)
-
witam kolege rowniez ;)