Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: radoslawww w 11 Maja 2015, 23:47:56 czas Polski
-
Cześć, na imię mam Radek, jestem z Sochaczewa. Dłubaniem w drewnie zajmuje się hobbistycznie. Ogólnie chciałem się przywitać.
-
Czołem
Mlody jestes?
Gdzie dłubiesz? Garaż, piwnica?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
-
Witam kolegę wśród hobbystów i zawodowców.
-
Ogólnie chciałem się przywitać.
Miło powitać :)
Nie każdy wpada, na taki prosty pomysł :P
-
NO I DZIEŃ DOBRY PANIE.
Milo nam powitać nowego zapaleńca.
Napisz coś więcej o sobie.
Pozdrawiam
-
Czołem
Mlody jestes?
Gdzie dłubiesz? Garaż, piwnica?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
Okolice Twojego wieku, dłubie w garażu, a ścianę mam ładniejszą od Twojej;)
Widziałem kilka Twoich filmików i są ok. Wcześniej oglądałem filmiki ludków z USA i jedno co mnie drażniło, to to że mają profesjonalny sprzęt na który mnie nie będzie stać. Na Ciebie na Y trafiłem przez przypadek i o tyle mi się spodobało że działasz na sprzęcie z Lidla i dajesz radę. Zachęcam do kolejnych nagrań.
-
NO I DZIEŃ DOBRY PANIE.
Milo nam powitać nowego zapaleńca.
Napisz coś więcej o sobie.
Pozdrawiam
Doświadczenia nie mam za dużo, osiągnięć też. No może poza tym że złożyłem sam kuchnię od podstaw.
Sprzętu nie mam dużo, raczej taki podstawowy/amatorski: wiertarka z biedry, wyrzynarka, pilarka ręczna, szlifierka kątowa, wkrętarka. W najbliższym czasie planuję dokupić budżetową ukośnicę i wiertarkę stacjonarną.
Wiedzy o drewnie nie mam praktycznie wcale. Przez najbliższe kilka miesięcy chce się dokształcić ponieważ mam zamiar zbudować pergotende na tarasie.
Dzięki za miłe powitanie.
-
mam zamiar zbudować pergotende na tarasie
Zacne plany ale do tego jednak troszke sprzętu potrzeba.
Udzielaj się i chwal się produkcjami, chętnie obejrzymy.
Będę kibicował, pozdrawiam
-
a ścianę mam ładniejszą od Twojej;)
No kurde , :) czekam na twoje,foto,film lub co cokolwiek.
-
Witam Cię ogólnie ;) Powodzenia :)
-
o tyle mi się spodobało że działasz na sprzęcie z Lidla i dajesz radę. Zachęcam do kolejnych nagrań.
Aż tak dobrze to nie ma. Mam frezarkę makity :)
A kolejne nagrania będą i ściane mam już ładną, a wkrótce będzie piękna.
-
Okolice Twojego wieku, dłubie w garażu, a ścianę mam ładniejszą od Twojej;)
Przemek specjalnie te ściany poobijał z tynku aby powiększyć warsztat... Przemek ma specjalny warsztat na prezentację Parkside...
A tak poza tym to witam i pozdrawiam
-
Witam
Sprzętu nie mam dużo, raczej taki podstawowy/amatorski: wiertarka z biedry, wyrzynarka, pilarka ręczna, szlifierka kątowa, wkrętarka. W najbliższym czasie planuję dokupić budżetową ukośnicę i wiertarkę stacjonarną.
Wiedzy o drewnie nie mam praktycznie wcale. Przez najbliższe kilka miesięcy chce się dokształcić ponieważ mam zamiar zbudować pergotende na tarasie.
Sprzętem się nie przejmuj, nie sztuka obstawić się profesjonalnymi gadżetami.
Polecam filmy Paul'a Sellers'a na YT, są bardzo pomocne. Najbardziej skomplikowane urządzenie jakie widziałem w Jego rękach to wkrętarka bateryjna, a tak to wszystko ręczne narzędzia. Od Niego nauczyłem się na przykład jak ostrzyć dłuta i noże strugów.
Pozdrawiam