Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: radoslawww w 11 Maja 2015, 23:47:56 czas Polski

Tytuł: nowy
Wiadomość wysłana przez: radoslawww w 11 Maja 2015, 23:47:56 czas Polski
Cześć, na imię mam Radek, jestem z Sochaczewa. Dłubaniem w drewnie zajmuje się hobbistycznie. Ogólnie chciałem się przywitać.
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 12 Maja 2015, 07:05:26 czas Polski
Czołem
Mlody jestes?
Gdzie dłubiesz? Garaż, piwnica?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: sebacmielow w 12 Maja 2015, 07:05:53 czas Polski
Witam kolegę wśród hobbystów i zawodowców.
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 12 Maja 2015, 07:13:57 czas Polski
Ogólnie chciałem się przywitać.
Miło powitać :)
Nie każdy wpada, na taki prosty pomysł :P
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Maja 2015, 14:23:00 czas Polski
NO I DZIEŃ DOBRY PANIE.
Milo nam powitać nowego zapaleńca.
Napisz coś więcej o sobie.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: radoslawww w 12 Maja 2015, 15:15:09 czas Polski
Czołem
Mlody jestes?
Gdzie dłubiesz? Garaż, piwnica?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
Okolice Twojego wieku, dłubie w garażu, a ścianę mam ładniejszą od Twojej;)

Widziałem kilka Twoich filmików i są ok. Wcześniej oglądałem filmiki ludków z USA i jedno co mnie drażniło, to to że mają profesjonalny sprzęt na który mnie nie będzie stać. Na Ciebie na Y trafiłem przez przypadek i o tyle mi się spodobało że działasz na sprzęcie z Lidla i dajesz radę. Zachęcam do kolejnych nagrań.
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: radoslawww w 12 Maja 2015, 15:25:43 czas Polski
NO I DZIEŃ DOBRY PANIE.
Milo nam powitać nowego zapaleńca.
Napisz coś więcej o sobie.
Pozdrawiam
Doświadczenia nie mam za dużo, osiągnięć też. No może poza tym że złożyłem sam kuchnię od podstaw.

Sprzętu nie mam dużo, raczej taki podstawowy/amatorski: wiertarka z biedry, wyrzynarka, pilarka ręczna, szlifierka kątowa, wkrętarka. W najbliższym czasie planuję dokupić budżetową ukośnicę i wiertarkę stacjonarną.

Wiedzy o drewnie nie mam praktycznie wcale. Przez najbliższe kilka miesięcy chce się dokształcić ponieważ mam zamiar zbudować pergotende na tarasie.

Dzięki za miłe powitanie.
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Maja 2015, 16:47:19 czas Polski
mam zamiar zbudować pergotende na tarasie
Zacne plany ale do tego jednak troszke sprzętu potrzeba.

Udzielaj się i chwal się produkcjami, chętnie obejrzymy.
Będę kibicował, pozdrawiam
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 12 Maja 2015, 16:52:57 czas Polski
a ścianę mam ładniejszą od Twojej;)

No kurde , :)  czekam na twoje,foto,film lub co cokolwiek.

Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 12 Maja 2015, 17:37:48 czas Polski
Witam Cię ogólnie ;) Powodzenia :)
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 12 Maja 2015, 21:44:47 czas Polski
o tyle mi się spodobało że działasz na sprzęcie z Lidla i dajesz radę. Zachęcam do kolejnych nagrań.
Aż tak dobrze to nie ma. Mam frezarkę makity :)
A kolejne nagrania będą i ściane mam już ładną, a wkrótce będzie piękna.
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: kwita w 12 Maja 2015, 22:43:07 czas Polski
Okolice Twojego wieku, dłubie w garażu, a ścianę mam ładniejszą od Twojej;)
Przemek specjalnie te ściany poobijał z tynku aby powiększyć warsztat... Przemek ma specjalny warsztat na prezentację Parkside...
A tak poza tym to witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: nowy
Wiadomość wysłana przez: krzysiek w 13 Maja 2015, 22:08:22 czas Polski
Witam
Sprzętu nie mam dużo, raczej taki podstawowy/amatorski: wiertarka z biedry, wyrzynarka, pilarka ręczna, szlifierka kątowa, wkrętarka. W najbliższym czasie planuję dokupić budżetową ukośnicę i wiertarkę stacjonarną.
Wiedzy o drewnie nie mam praktycznie wcale. Przez najbliższe kilka miesięcy chce się dokształcić ponieważ mam zamiar zbudować pergotende na tarasie.
Sprzętem się nie przejmuj, nie sztuka obstawić się profesjonalnymi gadżetami.
Polecam filmy Paul'a Sellers'a na YT, są bardzo pomocne. Najbardziej skomplikowane urządzenie jakie widziałem w Jego rękach to wkrętarka bateryjna, a tak to wszystko ręczne narzędzia. Od Niego nauczyłem się na przykład jak ostrzyć dłuta i noże strugów.
Pozdrawiam