Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Daniel w 14 Lipca 2013, 20:24:44 czas Polski

Tytuł: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Daniel w 14 Lipca 2013, 20:24:44 czas Polski
Witam wszystkich forumowiczów :D

Mam na imię Daniel, jestem studentem informatyki no i oczywiście lubię sobie majsterkować i tworzyć różne rzeczy z drewna :) Nie będę się rozpisywał, wrzucę klika fotek moich wypocin ;)

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 14 Lipca 2013, 20:52:17 czas Polski
Witaj  Daniel :)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 14 Lipca 2013, 21:05:47 czas Polski
Z informatyków są dobrzy stolarze. Witamy i powodzenia w realizacji pasji.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 14 Lipca 2013, 21:50:51 czas Polski
Witamy informatyka :) w sumie też studiowałem informatykę / systemy i sieci ;)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 14 Lipca 2013, 22:00:10 czas Polski
Witamy następnego studenta  ;) Skąd kolega jest, jeśli to nie tajemnica?
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 14 Lipca 2013, 22:55:26 czas Polski
Coś w tym jest: Jarek -informatyk, Daniel -informatyk, znam człowieka, informatyka, który zarządzał systemami w bankach w Warszawie, rzucił pracę, wrócił do Torunia, zajął się stolarstwem, buduje warsztat. Matthias Wandel też jest informatykiem - programistą, pracował w dużej firmie w Toronto, rzucił firmę od paru lat zajmuje się stolarstwem. Są też elektrycy, fizyk. Widocznie zapach drewna przyciąga.
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Szczepan w 14 Lipca 2013, 23:03:05 czas Polski
Faktycznie musi coś być na rzeczy. Pierwszy rok edukacji po gimnazjalnej ukończyłem w technikum informatycznym z kierunkiem: programowanie komputerowe. Na początku 2 klasy zmieniłem szkołę i kierunek edukacji w stronę pracy z drewnem :)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Przemek w 15 Lipca 2013, 10:42:30 czas Polski
No ja też studiowałem informatykę, teraz jak trzeba w pracy to dłubie w kompach, jednak w domu wolę w drewnie :D
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: lj78 w 16 Lipca 2013, 21:10:13 czas Polski
Widocznie zapach drewna przyciąga.
Dawno temu wiozłem Golfem pierwsze 0,3m3 świeżej sosny (został tylko fotel kierowcy), oj jak wtedy w nim pięknie pachniało... :)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Daniel w 16 Lipca 2013, 22:12:23 czas Polski
Ja jestem po pierwszym roku informatyki stosowanej :) Wcześniej skończyłem technikum informatyczne :P Kurcze to bardzo dużo jest tu informatyków, nie spodziewałem się :D
Ktoś pytał, jestem z okolic Tarnowa :)
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 16 Lipca 2013, 22:23:06 czas Polski
No widzicie  Informatycy  ;) , a nie było to się od razu  kształcić  w   stolarstwie ? ;D
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 17 Lipca 2013, 00:40:11 czas Polski
Golfem
Ja woziłem Hondą Civic V :D miała tę ogromną zaletę, że otwierała się jej w bagażniku szyba i mogłem wozić foszty po 4 m długie:D Miny przechodniów - bezcenne...
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Daniel w 17 Lipca 2013, 22:40:03 czas Polski
Kto wie, może pozostawie informatykę dla stolarstwa :D Hah, ja mam Golfa II :D
Tytuł: Odp: Witam!
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 19 Lipca 2013, 00:04:27 czas Polski
ze spoznieniem ale witam w naszej 'bandzie' :D