Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Daniel w 14 Lipca 2013, 20:24:44 czas Polski
-
Witam wszystkich forumowiczów :D
Mam na imię Daniel, jestem studentem informatyki no i oczywiście lubię sobie majsterkować i tworzyć różne rzeczy z drewna :) Nie będę się rozpisywał, wrzucę klika fotek moich wypocin ;)
Pozdrawiam
-
Witaj Daniel :)
-
Z informatyków są dobrzy stolarze. Witamy i powodzenia w realizacji pasji.
-
Witamy informatyka :) w sumie też studiowałem informatykę / systemy i sieci ;)
-
Witamy następnego studenta ;) Skąd kolega jest, jeśli to nie tajemnica?
-
Coś w tym jest: Jarek -informatyk, Daniel -informatyk, znam człowieka, informatyka, który zarządzał systemami w bankach w Warszawie, rzucił pracę, wrócił do Torunia, zajął się stolarstwem, buduje warsztat. Matthias Wandel też jest informatykiem - programistą, pracował w dużej firmie w Toronto, rzucił firmę od paru lat zajmuje się stolarstwem. Są też elektrycy, fizyk. Widocznie zapach drewna przyciąga.
-
Faktycznie musi coś być na rzeczy. Pierwszy rok edukacji po gimnazjalnej ukończyłem w technikum informatycznym z kierunkiem: programowanie komputerowe. Na początku 2 klasy zmieniłem szkołę i kierunek edukacji w stronę pracy z drewnem :)
-
No ja też studiowałem informatykę, teraz jak trzeba w pracy to dłubie w kompach, jednak w domu wolę w drewnie :D
-
Widocznie zapach drewna przyciąga.
Dawno temu wiozłem Golfem pierwsze 0,3m3 świeżej sosny (został tylko fotel kierowcy), oj jak wtedy w nim pięknie pachniało... :)
-
Ja jestem po pierwszym roku informatyki stosowanej :) Wcześniej skończyłem technikum informatyczne :P Kurcze to bardzo dużo jest tu informatyków, nie spodziewałem się :D
Ktoś pytał, jestem z okolic Tarnowa :)
-
No widzicie Informatycy ;) , a nie było to się od razu kształcić w stolarstwie ? ;D
-
Golfem
Ja woziłem Hondą Civic V :D miała tę ogromną zaletę, że otwierała się jej w bagażniku szyba i mogłem wozić foszty po 4 m długie:D Miny przechodniów - bezcenne...
-
Kto wie, może pozostawie informatykę dla stolarstwa :D Hah, ja mam Golfa II :D
-
ze spoznieniem ale witam w naszej 'bandzie' :D