Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: marek_b w 18 Czerwca 2015, 19:17:55 czas Polski
-
Zapomniałem się zapisać, jak nakazuje dobry obyczaj, przepraszam.
Fajne forum. Jestem w trakcie zakupu narzędzi do majsterkowania :)
Zawód - informatyk. Myślę że dużo skorzystam z Waszej wiedzy i forum pomoże mi uniknąć błędów w zakupach narzędzi jak i wykonywanych prac. Cenię: jakość wiedzy,wykonywanych prac jak i narzędzi :)
Pozdrawiam
-
Cześć! Forum jest bardzo fajne bo sa tutaj fajni i pomocni ludzie. Wystarczy to uszanowac. Życze powodzenia :)
-
Dobry
-
Witaj :)
Skąd piszesz ,jak nie tajemnica :)
http://forum.domidrewno.pl/index.php?action=googlemap (http://forum.domidrewno.pl/index.php?action=googlemap)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witam i pozdrawiam informatyka :)...teleinformatyk elektronik ;)
-
Storaska brać wita nowego kolegę.
Służymy wszelką pomocą.