Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: carpenter w 18 Czerwca 2015, 20:35:15 czas Polski
-
Witam
Irek - Śląsk, handlowiec.
Coś tam majsterkuje ale więcej w tzw. budowlance, w drewnie pierwsze kroki.
W miarę wykonywanych prac zaopatruję się w narzędzia.
Bardzo fajne forum, gratuluję Jarkowi świetnego pomysłu i zrzeszenia ciekawych ludzi, którzy chcą dzielić się wiedzą.
Pozdrawiam
-
Dobry
-
Miło powitać :)
-
Witaj. Każdy kiedyś zaczynał. Będzie dobrze :)
-
Witaj i powodzenia :)