Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: shady w 23 Czerwca 2015, 08:36:41 czas Polski
-
Witam,
Chciałbym się przywitać z uwagi na pierwszy post na tym forum. Stolarstwo traktuję czysto hobbystycznie, mam nadzieję, że nauczę się tutaj sporo ciekawych rzeczy.
Pozdrawiam
Kuba
-
Witam
-
Czesc!
-
Witam i ja.
-
Witaj. Jak się dobrze rozejrzysz, to ciekawych rzeczy jest sporo. Powodzenia :)
-
Witam,
Na mnie możesz liczyć, jeśli nie zaszkodzę to pomogę ;D