Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kszaczek w 25 Czerwca 2015, 07:30:20 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: kszaczek w 25 Czerwca 2015, 07:30:20 czas Polski
Dzień dobry,
witam wszystkich formumowiczów, dotychczas byłem tylko czytelnikiem. Jednak czasem chciałbym zadać też pytanie :)
Praca z drewnem jest dla mnie hobby, niemmniej bawię się w stolarkę już od dosyć dawna.
Mój warsztat na dziś to dyma 8, frezarka przerobiona z przystawki do dymy, stara piła remy, z którą mam rozbieżne poglądy na trzymanie kątów i trochę drobnicy.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 

Kszaczek
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: LeszyHandmade w 25 Czerwca 2015, 08:02:28 czas Polski
Cześć. sprzęt niemal zawodowy. powodzenia
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 25 Czerwca 2015, 08:14:07 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 25 Czerwca 2015, 08:49:35 czas Polski
Witam kolegę
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 25 Czerwca 2015, 10:45:36 czas Polski
Miło powitać  :)
Skąd piszesz ??? jeśli możesz zdradzić ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 25 Czerwca 2015, 20:25:04 czas Polski
Witam
I skolko Ciebie liet?
Zasoby narzędziowe są spore.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Marcin M w 25 Czerwca 2015, 21:39:54 czas Polski
Witaj i baw się dobrze :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kszaczek w 26 Czerwca 2015, 07:21:32 czas Polski
Dzięki za sympatyczne przyjęcie.
Żeby uzupełnić profil - piszę z okolic Poznania, Kostrzyn.
A lat u mnie 45, hetero, ale nikt nie jest doskonały  :)
Aha, grzebię się głównie w drzewie, z płytą spotykam się rzadko.