Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kszaczek w 25 Czerwca 2015, 07:30:20 czas Polski
-
Dzień dobry,
witam wszystkich formumowiczów, dotychczas byłem tylko czytelnikiem. Jednak czasem chciałbym zadać też pytanie :)
Praca z drewnem jest dla mnie hobby, niemmniej bawię się w stolarkę już od dosyć dawna.
Mój warsztat na dziś to dyma 8, frezarka przerobiona z przystawki do dymy, stara piła remy, z którą mam rozbieżne poglądy na trzymanie kątów i trochę drobnicy.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Kszaczek
-
Cześć. sprzęt niemal zawodowy. powodzenia
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witam kolegę
-
Miło powitać :)
Skąd piszesz ??? jeśli możesz zdradzić ;)
-
Witam
I skolko Ciebie liet?
Zasoby narzędziowe są spore.
Pozdrawiam
-
Witaj i baw się dobrze :)
-
Dzięki za sympatyczne przyjęcie.
Żeby uzupełnić profil - piszę z okolic Poznania, Kostrzyn.
A lat u mnie 45, hetero, ale nikt nie jest doskonały :)
Aha, grzebię się głównie w drzewie, z płytą spotykam się rzadko.