Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Strugi ręczne => Wątek zaczęty przez: Macio w 29 Czerwca 2015, 22:52:50 czas Polski
-
W niedzielny poranek wybrałem się na łódzką giełdę samochodową w poszukiwani "czegoś".
I znalazłem. Za jedyne 10 złotych zakupiłem te oto dwa strugi.
Niestety są nieco styrane ale za takie pieniądze nie będę wybrzydzał.
Postaram się na bieżąco dokumentować proces ich renowacji.
-
Trzymam kciuki! :)