Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: patmos w 06 Lipca 2015, 19:45:30 czas Polski
-
Witam,
Nazywam się Darek, mieszkam na Teneryfie i jestem domorosłym stolarzem, chociaż to chyba określenie zbyt na wyrost, bo ktoś kto ma frezarkę parę dłut, piłę tarczową, wiertarkę nie zasługuje od razu na taki tytuł. Kupiłem z żoną mieszkanie i po prostu staram się zrobić wszystko sam. Jako,że miejsce gdzie jestem to taki trzeci świat pod wieloma względami, więc liczę na jakąś fachową pomoc. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ze słonecznej wyspy
-
Miło powitać :)
Pierwsze koty za płoty,nie ma co strzelać focha ;D
Tu tak jest ,że się wpierw witamy ,a potem pytamy ;)
Bo nie wiadomo z kim rozmawiamy ,tzn. z 10- cio latkiem czy 100 latkiem :P
Pozdrawiam :)
-
mieszkam na Teneryfie... ... to taki trzeci świat pod wieloma względami
Dobre ;D
Z tym przywitaniem to porównam je do sytuacji kiedy do Twojej córki przyszedłby chłopak i nawet nie śmiał Ci powiedzieć dzień dobry...
To zwykła kultura...
Pozdrawiam
-
Witam. Błędy wybaczone :)
-
Witamy na forum :) Miłego czytania i wertowania i... pisania oczywiście! :)