Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: patmos w 06 Lipca 2015, 19:45:30 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich, a zwłaszcza tych co mi dali burę za brak ogłady i netykiety
Wiadomość wysłana przez: patmos w 06 Lipca 2015, 19:45:30 czas Polski
Witam,

Nazywam się Darek, mieszkam na Teneryfie i jestem domorosłym stolarzem, chociaż to chyba określenie zbyt na wyrost, bo ktoś kto ma frezarkę parę dłut, piłę tarczową, wiertarkę nie zasługuje od razu na taki tytuł. Kupiłem z żoną mieszkanie i po prostu staram się zrobić wszystko sam. Jako,że miejsce gdzie jestem to taki trzeci świat pod wieloma względami, więc liczę na jakąś fachową pomoc. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ze słonecznej wyspy
Tytuł: Odp: Witam wszystkich, a zwłaszcza tych co mi dali burę za brak ogłady i netykiety
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 06 Lipca 2015, 20:44:00 czas Polski
Miło powitać :)
Pierwsze koty za płoty,nie ma co strzelać focha ;D
Tu tak jest ,że się wpierw witamy ,a potem pytamy ;)
Bo nie wiadomo z kim rozmawiamy ,tzn. z 10- cio  latkiem czy 100 latkiem :P
Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich, a zwłaszcza tych co mi dali burę za brak ogłady i netykiety
Wiadomość wysłana przez: kozio w 06 Lipca 2015, 20:54:14 czas Polski
mieszkam na Teneryfie...     ... to taki trzeci świat pod wieloma względami
Dobre ;D
Z tym przywitaniem to porównam je do sytuacji kiedy do Twojej córki przyszedłby chłopak i nawet nie śmiał Ci powiedzieć dzień dobry...
To zwykła kultura...
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam wszystkich, a zwłaszcza tych co mi dali burę za brak ogłady i netykiety
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 06 Lipca 2015, 22:39:08 czas Polski
Witam. Błędy wybaczone :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich, a zwłaszcza tych co mi dali burę za brak ogłady i netykiety
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 06 Lipca 2015, 23:45:34 czas Polski
Witamy na forum :) Miłego czytania i wertowania i... pisania oczywiście! :)