Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Marktsack w 07 Lipca 2015, 11:05:49 czas Polski
-
Witam :)
Nazywam się Adam lat 18. mieszkam w Łodzi, od jakiegoś czasu próbuje budować instrumenty. Póki co zdobywam narzędzia takie jak tokarka, piła włosowa. Planuje budować dudy typu hummelchen oraz Marktsackpfeife, rzadko spotykane, ale to właśnie jest ich urok :D Może kiedyś uda mi się również zrobić instrumenty strunowe jak psalterium, nyckelharpa (harfa klawiszowa) czy lirę korbową. Kombinuje nad tym wszystkim od 2 lat i mam nadzieję, że w przeciągu tych wakacji uda mi się coś skończyć.
Pozdrawiam :)
-
Witaj. Ambitne cele sobie stawiasz, kilku muzyków jest na Forum, pewnie znajdziecie wspólny język. Powodzenia :)
-
Miło powitać :)
Będę kibicował, w realizacjach twoich planów ;)
-
Cześć,
Mi się dudy kojarzą ze skórą po kozie i dmuchaniem jej w otwór, tylko nie wiadomo który bo jak nie ma głowy to się można pomylić...
Pozdrawiam
-
Cześć Adam.
Miło powitać krajana (by nie rzec prawie sąsiada ;) ) z mojego miasta.
Jako muzyk tym bardziej Ci kibicuję.
Powodzenia.
...i nie zrażaj się jak pierwsze prototypy nie wyjdą...
-
Jako muzyk tym bardziej Ci kibicuję.
A Ty przypadkiem nie jesteś polonistą?
-
Nie - zawód wyuczony i wykonywany muzyk instrumentalista o specjalności instr. perkusyjne. Do tego wykształcenie pedagogiczne w kierunku nauczania gry na w/w instr.
W liceum miałem bardzo dobrą, lubianą i cenioną polonistkę której jakimś cudem udało się wbić co poniektórym zasady poprawnej polszczyzny. :)
-
Witam nowego kolegę i powodzenia.