Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: grabki91 w 12 Lipca 2015, 14:08:12 czas Polski
-
Witam wszystkich, mam na imię Tomasz mam 24lata pochodzę z Chrzanowa woj. małopolskie. Stolarstwem zainteresował mnie dziadek od małego zawsze coś dłubałem i tak mi jakoś zostało.
Serdecznie pozdrawiam
-
Serdecznie pozdrawiam
Dziękuję :)
A mnie miło powitać ;)
-
A mnie miło powitać
Mi bardziej
-
A ja podpatrywałem Tatę 8)
Witam jako nowicjusz :)
-
Witaj i powodzenia :)