Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: jimminen w 20 Lipca 2015, 09:57:55 czas Polski
-
Cześć Wszystkim
Mam na imię Tomasz, mieszkam w Krakowie, pracuję w "mediach elektronicznych" IT, WEB, REKLAMA… i takie tam medialne duperele…
Uwielbiam pracę w drewnie, ciesielki zakosztowałem budując własny dach w nowo budowanym domu. Ale wolę mniejszą skalę - mniej dźwigania :).
Co do sprzętu to dopiero kompletuję…
Mogę pomóc:
1 w kwestii rekuperacji (sam zbudowałem i zaprojektowałem) btw obudowę reku ze sklejki poskładałem.
2 Trochę ciesielki i w ogóle dachu :) (krycie wstępne, docelowe, rozwiązanie kalenicy i przede wszystkim okapu)
3 w IT mediach 3d motion itp … to oczywistość…
Potrzebuję pomocy … no właściwie to we wszystkim co dotyczy stolarki, od zaopatrzenia w surowiec, do całej technologi finiszowania dzieła, szeroko pojętego malowania…
Najbliższe plany stolarskie parapety, schody, szafka pod umywalkę… a potem … oj będzie tego :)
Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników forum DID w szczególności Gospodarza z Gospodynią
-
Witaj. Temat rekuperacji jest u mnie na tapecie więc może niedługo zawitam z. Pytaniem
wysłane przy użyciu tapatalk
-
Miło powitać :)
Mnie też ciekawi ten samodzielnie wykonany rekuperator :)
-
Witaj Tomaszu, jak uważnie poczytasz wątki na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Powodzenia :)
-
Powitam i ja...
i dołączam się do tematu rekuperatora. Jak znajdziesz chwilę czasu to skrobnij jakiś wątek ze zdjęciami i opisem bo widzę że zainteresowanie już spore :)
-
jakie zainteresowanie rekuperacją.. jakbyście chcieli to u mnie też co nieco się dowiecie.. reku i wentylację mechaniczną "tymi ręcami" poskładałem (wymiennik fabryczny ale reszta rękami..), mam gruntowy wymiennik ciepła całkiem wydajny i jeszcze parę innych "ciekawostek" (np. nie mam w domu pieca, ba, ńie mam nawet komina a grzeję "czystym" prądem w postaci kabli grzewczych)..
nie wiem czy akurat rekuperator z drewna (chyba że wodoodpornego) to dobry pomysł ale skoro działa to ok..
Pozdrawiam
-
Witam nowego chorego na stolarstwo ;) Panowie a albo ja zle czytam albo wy, ale kolega chyba zrobil sama obudowe reku a nie go konstruowal ze sklejki ;)
-
Dobre spostrzeżenie. ;D ;D ;D ;D
Dołączam się do przywitania nowego kolegi.
Moja żona też z Krakowa a więc i po częsci ja też.
Witam
-
Witam
Gdyby rozłożyć reKUPEracja na kilka słów to można by powiedzieć że też coś o tym wiem, i to nie mało.
Pozdrawiam