Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Wasze propozycje => Wątek zaczęty przez: perpetoom w 09 Sierpnia 2013, 14:07:01 czas Polski
-
Przy logowaniu z poziomu strony głównej nie ma możliwości określenia na ile (ew. czy na stałe) informacja o tym że dany użytkownik zalogował się ma zostać przechowywana w jego przeglądarce. Możliwe jest to wyłącznie do określenia przez dedykowany formularz logowania http://forum.domidrewno.pl/login2/ (http://forum.domidrewno.pl/login2/)
Prosiłbym więc o zwiększenie domyślnego czasu, po którym następuje automatyczne wylogowanie, bądź dodanie przy formularzu na stronie głównej checkbox'a który dezaktywuje automatyczne wygaszanie sesji jeżeli ktoś sobie tego zażyczy...
-
wlasnie szukalem logout'a ale nie znalazlem wiec jesli sie da to checkbox'a tudziez zmiane w minutach w ktoryms miejscu
-
Najpierw dobrze przejrzyjcie opcje dostępne później prośby. Wszystko dostępne logowanie na czas w minutach jak i zawsze zalogowany. Opcja dostępna na samej górze zaloguj/wyloguj.