Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: HerbacianyHeretyk w 06 Września 2015, 21:21:21 czas Polski

Tytuł: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: HerbacianyHeretyk w 06 Września 2015, 21:21:21 czas Polski
Mam na imię Dawid, mam 22 lata. Jestem z Podkarpacia.
Studiuję Automatykę i Robotykę (służę pomocą w tematach - CNC, CAD 3D, CAM, mikrokontrolery)
Moim hobby jest majsterkowanie a w szczególności wszelkie prace w drewnie.
Jestem w temacie początkujący, ale wszystko co "dłubię" daje mi masę satysfakcji.
Dziadek był architektem, tata to majster budowlany stąd do jakichś podstawowych narzędzi mam dostęp, resztę się dokupi za zaskórniaki.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 06 Września 2015, 21:23:09 czas Polski
Witaj

wysłane przy użyciu tapatalk

Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: kozio w 06 Września 2015, 21:31:00 czas Polski
Siema, będę miał wile pytań ;)
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 06 Września 2015, 21:57:50 czas Polski
Witam nowego kolegę
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 06 Września 2015, 22:49:00 czas Polski
Witam i ja :)
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: kwita w 06 Września 2015, 23:03:00 czas Polski
Witam :)