Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: HerbacianyHeretyk w 06 Września 2015, 21:21:21 czas Polski
-
Mam na imię Dawid, mam 22 lata. Jestem z Podkarpacia.
Studiuję Automatykę i Robotykę (służę pomocą w tematach - CNC, CAD 3D, CAM, mikrokontrolery)
Moim hobby jest majsterkowanie a w szczególności wszelkie prace w drewnie.
Jestem w temacie początkujący, ale wszystko co "dłubię" daje mi masę satysfakcji.
Dziadek był architektem, tata to majster budowlany stąd do jakichś podstawowych narzędzi mam dostęp, resztę się dokupi za zaskórniaki.
Pozdrawiam
-
Witaj
wysłane przy użyciu tapatalk
-
Siema, będę miał wile pytań ;)
-
Witam nowego kolegę
-
Witam i ja :)
-
Witam :)