Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Mag84 w 07 Września 2015, 10:45:33 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Mag84 w 07 Września 2015, 10:45:33 czas Polski
Witam wszystkich forumowiczów :) Mam 32 lata, mieszkam na Lubelszczyźnie. Z wykształcenia jestem prawnikiem i w takiej profesji prowadzę działalność. Jestem z zamiłowania majsterkowiczem. Wiele rzeczy staram się robić sam. Uwielbiam pracę w drewnie :) mam bardzo mały park maszynowy, ale systematycznie będę go powiększał (po obejrzeniu kilku ciekawych filmów DiD na youtube). :)
Trafiłem tu, gdyż chciałbym się nauczyć jako amator pracy w drewnie i tworzyć ciekawe projekty. Mam nadzieję że przy udziale wszystkich tu obecnych będę w stanie coś osiągnąć :)
Pozdrawiam serdecznie.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 07 Września 2015, 11:30:30 czas Polski
Witam Pana prawnika :-)

wysłane przy użyciu tapatalk

Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: kozio w 07 Września 2015, 12:31:32 czas Polski
Witam, z nami nie ma rzeczy niemożliwych ;D
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: noprofi_semi w 07 Września 2015, 12:50:11 czas Polski
hehe załapałem się na podium z powitaniem. Życzę powodzenia w realizacjach.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 07 Września 2015, 13:36:16 czas Polski
Witam. Prawników na naszym forum chyba jest niewielu. Dobrze, że jako hobby wybrałeś stolarstwo. W razie czego zrobisz sobie tratwę lub łódź, gdyby ktoś próbował urzeczywistnić dowcip o 1000 prawnikach na dnie oceanu: "..Co to jest 1000 prawników na dnie oceanu?
> - Dobry początek..."
;) Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 07 Września 2015, 23:31:51 czas Polski
Witam jako piąty.
Pytaj, ucz się - pomożemy.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Września 2015, 00:29:04 czas Polski
Witam nowego kolegę
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Mag84 w 08 Września 2015, 10:43:43 czas Polski
Dzięki za powitanie :)

Wobec powyższego pytanie ma pierwsze:)

Jaką książkę możecie mi polecić jeśli idzie o stolarstwo ? chciałbym coś przede wszystkim prostego, żebym mógł złapać o co chodzi podmiotowi piszącemu książkę :)

Czy może uważacie że nie ma sensu czegokolwiek czytać, a wszystko jest kwestią pracy pracy i jeszcze raz pracy ....
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek_Ełk w 08 Września 2015, 10:57:51 czas Polski
Witam :)
Janusz Polański - Drewno moje hobby.
Krótka, zwięzła i na temat. Na aukcjach za grosze.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Wojtek Ś w 08 Września 2015, 17:03:31 czas Polski
Witaj